Кран кульовий  Товарів у наявності: 30

Підкатегорії

 • Кран кульовий муфтовий

  Однією з головних завдань трубопровідних деталей є перекриття надходить рідини або газоподібних речовин. Подібна проблема актуальна, як в побутовому плані, так і у виробничих цілях. Вирішується проблема за допомогою установки арматури, що служить для регулювання надходить потоку. Відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і набагато популярніше, ніж інші різновиди.

  Що таке муфтовий кран?

  Крани муфтові відносяться до різновиду кульових, які приєднуються до труби або іншим накопичувальним ємностей для води за допомогою муфти. Кран кульовий мають спеціальну внутрішню різьбу, яка забезпечує міцне і надійне з'єднання основних деталей. Муфта для крана - це деталь, яка служить сполучною елементом для водогазопровідних труб. Для забезпечення високого рівня надійності, використовується ущільнювачі. Вони забезпечують щільне прилягання і надійність кріплення. Основна сфера застосування - газопровід, водопровід, системи опалення та інші.


  Існує три варіанти муфтового крана:

      Що складається з одного елемента - вважається найбільш економічним варіантом;
      
  Двоскладовий, може складатися з двох основних компонентів: муфта і корпус;
      
  Розбірної - найбільш легкий в монтажі


  Муфту також називають фитингом - з'єднувальним обладнанням для різних систем. Також існує кілька її різновидів, наприклад, «американка». Це компонент, який полегшує розбір всієї системи і не вимагає обов'язкової врізки. На відміну від стандартних систем, «американка» відмінно для будь-якого типу водопровідних труб і володіє власною підкладкою.
  Критерії вибору і переваги

  У подібного обладнання є свої власні переваги, які потрібно знати до покупки:

  •     Невисока вартість і високий рівень надійності;
  •     Низький гідравлічний опір;
  •     Можливість в будь-який момент перекрити потік;
  •     Можна встановлювати практично в будь-якому положенні


  І ті, хто характеризують пристрій тільки з позитивного боку. Єдиний недолік - якщо різко відкрити кран, може статися гідравлічний удар. Він впливає на працездатність всієї системи і заборонений в деяких з них.


  Муфтові крани вимагають акуратної зборки - хаотична або неправильна може привести до несправності всієї системи. Це стає причиною майбутніх стрибків тиску і до деформації деталей. При правильній експлуатації у Вас не з'явиться проблем в роботі системи


  При виборі муфтового крана необхідно спиратися на такі основні принципи:

  1.     Для яких цілей необхідний кран?
  2.     Стандартна температура рідини
  3.     Тиск в трубі і з якого матеріалу вона виготовлена
  4.     Діаметр труби  Також важлива і гарантія виробника при покупці. Зазвичай, кульовий кран служить аж до тридцяти років, виконуючи більше 50 000 циклів «відкрити-закрити». Установка подібного обладнання не потребує особливих зусиль або знань, майстру лише потрібно використовувати лляну нитку і повільно намотувати її. Згодом, можна пристосуватися до установки конструкції і проводити процедуру монтажу набагато швидше, ніж зазвичай.
  Сфера застосування і особливості конструкції

  Кульові крани користуються великим серед сантехніків, звичайних користувачів і серед різних організацій. Знаходить застосування, як зручна і запірно-регулююча арматура, в системах водопостачання і опалювання. Конструкція відрізняється сферичної формою і має наскрізний отвір по осі.


  Основними елементами конструкції є: кулькове частина, латунне підставу, кільця ущільнювачів або сідла, газова різьблення і рукоятка. При створенні використовуються такі види матеріалів, як: сталь, хром або латунь, підстава може бути бронзовим, чавунним або сталевим, ущільнювальні кільця з тефлону або фторопласта. У сукупності, ці метали додають міцності всієї конструкції, забезпечуючи довгий експлуатаційний термін.


  Кольорове оформлення відповідає типу робочого середовища. Може використовуватися червоний або синій важіль для трубопроводу, де кожен з квітів позначає температуру води. Актуальні й для установки на опалювальну систему. Жовтий і чорні найчастіше встановлюються тільки на газові труби

на сторінку
Показані 1 - 12 із 30 пунктів
Показані 1 - 12 із 30 пунктів
Кран кульовий

Якісна сантехнічна арматура включається в себе зручні і функціональні об'єкти, які здатні затримувати потік води і нормалізувати його. Одним з найпростіших варіантів, який підходить для подібних завдань, є кульові крани. Головна їхня перевага в тому, що вони досить довговічні і дуже надійні.

Різновиди розглянутого крана


Як і будь-яке інше обладн...

Якісна сантехнічна арматура включається в себе зручні і функціональні об'єкти, які здатні затримувати потік води і нормалізувати його. Одним з найпростіших варіантів, який підходить для подібних завдань, є кульові крани. Головна їхня перевага в тому, що вони досить довговічні і дуже надійні.

Різновиди розглянутого крана


Як і будь-яке інше обладнання, крани діляться на кілька категорій:

 •     муфтовий;
 •     фланцеве;
 •     штуцерний;
 •     приварнийКожна з різновидів відрізняється власними особливостями монтажу та експлуатації. Муфтовий призначений для труб діаметром до 45 мм. Володіє маленьким розміром і вагою, використовується в системах водопостачання, газопостачання та опалювальних систем. Також відрізняються своєю конструкцією і мають кілька підтипів: внутрішнє різьблення, внутрішня-зовнішня і зовнішня. Будь-який тип нарізного сполучення має свої власні переваги і недоліки, які необхідно враховувати перед установкою.


Фланцеві часто використовуються в великих мережах, де потрібен постійний контроль за потоком води. Забезпечують максимальний рівень надійності і можуть встановлюватися в абсолютно будь-яких умовах. Вони також використовувані і для побутових цілей, але не настільки актуальні як муфтові. Встановлюються на труби, діаметром більше 45 мм. При їх монтажі на габаритні системи, необхідно використовувати додаткові прокладки, що збільшують герметичність і надійність всієї конструкції.


Штуцерні відрізняються тим, що їх можна демонтувати кілька разів. Відноситься до різновиду одних з найбільш поширених і може використовуватися в багатьох сферах: починаючи від нафтової і закінчуючи звичайним побутовим користуванням. Відрізняється високою робочою температурою.


У будівельній галузі часто використовуємо приварной, тому що демонтувати таку конструкцію надалі не можна. Єдині їх переваги - невисока вартість і висока надійність. Якщо користувачеві буде потрібно виконати обслуговування або ремонт, потрібно зрізати кран і приварювати вже новий. Це не зовсім зручно, тому часто приварні встановлюють при будівництві будинків, а вже після власник може змінити подібний кран. Часто можна зустріти встановлені на опалювальних системах в будинках старого типу.
Сфера використанняКульові крани часто використовуються в таких областях, як:


    
Водопостачання і опалювальні системи;
    
Нафтопромисловість, хімічна, транспортування харчових розчинів по трубах;
    
Газопровід і суміжні системи;
    
Підключення будь-якої побутової техніки: фільтрів для води, посудомийних і пральних машин;
    
Виведення стічних вод і пожежні гідранти.
Залежно від кінцевої сфери експлуатації, підбирається найбільш оптимальний кран, здатний витримати зазначених потік в трубопроводі. Перевагами кульових кранів можна назвати компактність, простота установки і довгий експлуатаційний термін. Зазвичай, крани виготовляють з латуні, сталі або латунь, покрита нікелем. Подібні матеріали здатні довгий час зберігати первинний зовнішній вигляд і не псуватися від впливу вологи. До того ж, вони не схильні до корозії, що не тріскаються і не розвалюються.


Принцип дії побудований на тому, що в основі запірної конструкції лежить куля, який перекриває в отворі робочий потік. Надходження води регулюється завдяки поворотному руху: якщо кран розташований паралельно трубі - вода надходить, перпендикулярно - подача води не відбувається. Зверху встановлений спеціальний поворотний кран, завдяки якому і виконуються всі функції.


маркування кранаПри детальному розгляді конструкції кульового крана, можна побачити деякі позначення, які нанесені на ньому. За допомогою них, можна визначити розміри, можливість установки в конкретному середовищі або значення максимального напору. Наприклад, DN - це діаметр внутрішнього проходу, а PN - значення максимального тиску в трубі, часто вказується в атмосферах. Також в позначення вказується дата виготовлення, матеріали і розрахункове значення робочого тиску. Перед тим, як кран кульовий купити зверніть увагу на основні значення. Вони допоможуть підібрати найбільш ефективний і надійний кран для подальшої експлуатації.


Придбання вироби, яке не відповідає діаметру загрожує неможливість використання і монтажу в конкретній системі. Перед установкою також потрібно визначитися з місцем майбутньої установки, щоб запірного важеля нічого не заважало. При монтажі грає важливу роль руху потоку води (вказано стрілкою на самому крані), цей параметр істотно впливає на якість перекривний конструкції

Докладніше


Каталог

Кран кульовий

Знижки