Система захисту від протікання води  Товарів у наявності: 26

Підкатегорії

 • Датчик протікання води

  Датчик протікання води - це інноваційна технологія, покликана для вирішення проблем з водопровідними трубами. Сучасні системи представлені у вигляді різних типів пристроїв: починаючи від звичайного сигналу і закінчуючи тими, що надсилають СМС-повідомлення. До вибору такого обладнання в квартирі або будинку потрібно підійти грунтовно.


  Навіщо потрібен датчик?


  Датчик затоплення необхідний в разі аварійних ситуацій. Його робота полягає в сигналі власнику, що відбулось протікання води. Система складається з основних компонентів: датчик, кран і блок управління. Залежно від обраного варіанту, оповіщення може прийти по радіохвилях або при контакті з водою. Контролер передає сигнал на кран, а той в свою чергу перекриває можливість надходження води.


  Системи актуальні не тільки в домашніх умовах, але і для підприємств. Їх встановлюють поруч з раковинами, душовими кабінами, ваннами і іншим сантехнічним обладнанням. Стандартна комплектація розрахована на чотири місця установки, але при збільшенні кількість труб, показник може досягати десяти. Функції датчиків:

  •     Захист приміщення від прориву систем опалення;
  •     Індикація рівня води;
  •     Використання в якості системи «розумного будинку»


  Одним з головних компонентів вважається датчик. Завдяки йому, повідомлення про аварійну ситуацію надходить до крана. Час, витрачений на передачу сигналу, враховується при виборі обладнання. Найчастіше, займає не більше кількох секунд, а звукове сповіщення продовжує працювати до тих пір, поки надзвичайна ситуація не буде вирішена.

  Якими вони можуть бути?


  Вибираючи пристрій, майбутній власник повинен врахувати представлені на ринку моделі:

  1.     провідні;
  2.     бездротові


  Важливими вважаються такі характеристики:

      Категорія захищеності. Постійна вологе середовище, пил і вплив навколишнього середовища не повинні впливати на роботу пристрою.
      Кріплення. При монтажі даний параметр буде мати серйозну роль: встановити обладнання можна на підлозі або на стінах.
      Компактність. Один невірний рух і датчик може спрацювати, якщо його розміри незручні або він знаходиться поруч з функціональними об'єктами.
      Можливість швидкої заміни. Якщо обладнання випадково вийшло з ладу - його можна швидко замінити.
      Система оповіщення. Залежить тільки від потреб покупця. У каталозі інтернет-магазину представлені найрізноманітніші моделі, активно використовуються в побутових умовах


  Крім цього, додатковими властивостями можна вважати надчутливість і перешкодозахищеність. Останній показник впливає на ймовірність спрацьовування навіть при відсутності критичної ситуації.


  Точкові і кабельні системи

  Встановити датчик можна в уже існуючу схему або разом з усією сигналізацією. Перший варіант відрізняється тим, що монтаж актуальний тільки для одного місця, тобто при аварійній ситуації на опалювальній системі в кімнаті, встановлений датчик спрацює. Для інших труб будуть потрібні свої системи захисту. Це основа роботи точкових датчиків.


  Якщо ж потрібно контролювати всі кімнати в приміщенні, то краще кабельного пристрою не впорається жодна система. Недолік точкових полягає в тому, що скільки б їх не було встановлено - ймовірність протікання все одно існує. До того ж, кабельні вважаються найбільш прийнятними за вартістю. Покупець набуває тільки одну загальну схему, а не кожен елемент по-окремо.

  Щоб підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, варто відзначити, що точкові відрізняються модифікацією і компактними розмірами. Представлені в каталозі датчики затоплення відповідають світовим стандартам, а також надані відомими виробниками.

 • Кран з електроприводом
на сторінку
Показані 1 - 12 із 26 пунктів
Показані 1 - 12 із 26 пунктів
Система захисту від протікання води

Ситуація, коли труби прорвало або трапилася аварійна ситуація знайома кожному. Це раптовий дзвінок на роботу або раптова витік, що затопила вже сусідів.

Система захисту від протікання необхідна для запобігання раптового потопу і виключення вірогідності протікання водопровідної системи. При виникненні аварійної ситуації перекривається подача води....

Ситуація, коли труби прорвало або трапилася аварійна ситуація знайома кожному. Це раптовий дзвінок на роботу або раптова витік, що затопила вже сусідів.

Система захисту від протікання необхідна для запобігання раптового потопу і виключення вірогідності протікання водопровідної системи. При виникненні аварійної ситуації перекривається подача води. Використовуючи пристрої подібного типу можна забути про раптове потоці води і подальшому ремонті.

Конструкція


Конструкція обладнання складається з трьох основних компонентів:

 •     Датчики, які сигналізують про появу проблеми.
 •     Кран, який перекриває подачу в водопровідні труби або систему опалення.
 •     Контролер, який відповідає за закриття вентиля водиСистема роботи стандартна: при виникненні протікання, сигнал з'являється на датчику, він передає йому контролеру. Той перекриває кран і зупиняє бурхливий потік. Залежно від конструктивних особливостей, варіанти систем можуть бути різними:

 •     Звичайні сигналізують системи. Просто подають сигнал про можливу витік;
 •     З контролером і краном;
 •     Найбільш просунуті мають системою відправки повідомлення на телефон, якщо трапилася аваріяЗалежно від конструкції, змінюється і вартість. Останній варіант знайти складно і коштує він дуже дорого.

Сфера використання


Крім побутового користування (наприклад, в квартирі), система може бути застосована:

 •     Котеджі;
 •     Сауни і басейни;
 •     Трюми судів малої водотоннажності;
 •     Об'єкти комерційної нерухомості;
 •     Промислове підприємствоЗалежно від вимог, конструкція може мати різні види виконання. При покупці, майбутній користувач повинен звернути увагу на комплектацію:

Контролер. Повинен володіти швидкою реакцією, автономністю і можливість працювати з великою кількістю кранів. У разі затоплення на одній з ділянок мережі, повинен повідомити власнику про виниклу ситуацію. Важливий показник - наявність резервного джерела живлення. Якщо раптово розрядилися батарейки, потрібно мати додатковий спосіб підживлення пристрою.

Останні показники - зручність і захищеність проводів. Останній показник робить захист від протікання надійної і безпечної. Тобто, невеликі проводки можуть легко обірвати діти або домашні вихованці. Зручність користування полягає в наявності індикаторів, самоочищення кранів і доступних батарейок.

Електрокрани є найважливішою системою. Від них залежить швидкість перекриття води, довговічність конструкції і простота монтажу. Ключовим моментом при виборі є швидкість закриття клапанів. Після того, як сигнал подається з контролера, кран повинен швидко відреагувати і відразу ж перекрити надходить воду. Також важливий параметр компактності, адже якщо неправильно розмістити систему - вона буде постійно втручатися і створювати зайві проблеми. Оптимальним варіантом для крана є нержавіюча сталь і нікельована латунь.

Датчики можуть бути дротяними і бездротовими. Позитивно складається на витратах провідний тип. Не потрібно використовувати додаткових пристроїв і інструментів, щоб підключити. Максимальна кількість датчиків, що підключаються залежить від охоплюється площі. Тобто для звичайного приміщення необхідно всього 4 пристрої. Єдиний недолік провідної системи - товстий провід складно приховати при монтажі. До того ж, випадково обірваний провід не передасть сигнал і система попросту буде не функціональна.

При покупці, потрібно звернути увагу, що не всі системи працюють з радіодатчиком. Така система незручна своєї громіздкістю і необхідністю близького розташування роздавальника.

Де купити

В інтернет або сантехническом магазині можна знайти системи захисту від потоку від різних виробників. Майбутній покупець повинен виходити з необхідності установки, можливості правильної реалізації системи. На кожен тип обладнання надається гарантія терміну дії та інструкція, яка свідчить про застосування обладнання. Вартість пристрою залежить від якості і матеріалу запчастин, а також від вбудованих систем. Це означає, що моделі з радіодатчиком можуть коштувати дорожче, ніж ті, де така функція відсутня.

Докладніше


Каталог

Включено фільтри:
  Приєднувальні розміри, DN
  Приєднання, дюйм

  Система захисту від протікання води

  Знижки