Каналізаційні труби  Товарів у наявності: 171

Підкатегорії

 • Труби для зовнішньої...

  Зовнішня каналізація характеристики і опис


  Каналізаційна система одна з важливих комунікацій в житлових будинках і громадських приміщеннях. Для того, щоб дана система працювала надійно і довговічно, слід вибирати якісні труби. Якісне прокладання трубопроводу одна з головних складових успішної роботи каналізаційної системи довгий період часу.

             Труби каналізаційні зовнішні можуть бути з різних матеріалів: метал, бетон, кераміка і полімери. Останній варіант найбільш поширений в експлуатації. Труби з полівінілхлориду (ПВХ) мають найбільш оптимальні характеристики. Установка труб з даного матеріалу відбувається значно швидше, ніж інші види. Також труби ПВХ найбільш економічно доцільні, що важливо при прокладанні довгих комунікацій.

  Якими характеристиками повинні володіти труби зовнішньої каналізації


             При монтажі зовнішніх комунікацій, труби повинні мати високу опірність до зовнішніх і внутрішніх дій. Також труби не повинні деформуватися внаслідок впливу навантажень, витримувати високий тиск води. У місцях стику труби повинні щільно фіксуватися, щоб уникнути протікання і проривів. Зовнішні системи не повинні піддаватися впливу температурних режимів, природних явищ, хімічних подразників.

             Цим характеристикам повністю відповідають труби з ПВХ. Вони ідеально підходять для проведення будь-яких каналізаційних трубопроводів. Вибір таких труб забезпечить надійну експлуатацію довгий час без ремонту і реконструкцій. Надалі ремонт труб ПВХ простий, завдяки простій конструкції.

  Переваги каналізаційних ПВХ труб


             Вид труб з полімерних матеріалів, застосовуваний для каналізаційних комунікацій, має ряд переваг над трубами з інших матеріалів:

  Тривалий термін експлуатації. Труби з даного матеріалу служать мінімум 50 років.

  · Простота монтажу. Завдяки зручній конструкції труби легко монтуються.

  · Чи не схильні до корозії. На відміну від металевих, вироби з полівінілхлориду не схильні до корозії і іншим відкладенням.

  · Легкість транспортування. Завдяки легкій вазі, даний вид труб легко транспортувати.

  · Стійкість. Матеріал стійкий до агресивних середовищ, що дуже важливо для даного виду комунікацій.

  · Різноманітність комплектуючих елементів. Є величезний вибір комплектуючих, що дозволяє прокладати труби в будь-якому напрямку і різними методами.

  · Екологічна безпека. В процесі експлуатації полівінілхлорид не виділяє токсичних речовин в навколишнє середовище.

  · Протистояння тиску. Навіть при потоці води під високим тиском, труби ПВХ зберігають стійкість і протистоять прориву.

  · Доступна ціна. Вартість набагато нижче, ніж труб з інших матеріалів.

  Монтаж труб з ПВХ


             Установка і ремонт труб з даного матеріалу прості, порівняно з іншими варіантами. Чи впорається з установкою, можна не маючи певних навичок і устаткування. Для початку слід дізнатися необхідну довжину, де буде прокладатися трубопровід. Потім розрахувати точну кількість труб і вибрати спосіб їх установки. Виходячи, з обраного способу розрахувати необхідну кількість комплектуючих деталей і фурнітури.


  Основні способи установки:

  •     Розтрубний спосіб.
  •     Застосування «холодної зварювання».
  •     Застосування з'єднувальних муфт.


             Труби для зовнішньої каналізації вже давно не встановлюють з металевих конструкцій. В основному в сучасному будівництві застосовується матеріал ПВХ. Завдяки ряду переваг, описаних вище, можна зрозуміти популярність даного матеріалу при проведенні трубопроводів.

 • Труби для внутрішньої...

  Які види труб бувають для внутрішньої каналізації


  Сучасний будівельний ринок в достатку наповнений каналізаційними трубами з різних матеріалів. Вони відрізняються розмірами, формами і умовами їх використання. Важливо перед початком установки сантехніки вибрати відповідний тип трубопроводу, який буде відповідати вимогам і прослужить довгі роки. Для цього досить дізнатися позитивні, негативні властивості продукції і технічні можливості.

  Вимоги до трубопроводу


  Труби для внутрішньої каналізації незалежно від матеріалу повинні відповідати ряду основних правил, які в подальшому позбавлять від витрат на ремонт трубопроводу та заміну вийшли з ладу деталей. Виділяють наступні вимоги:

  1.     Міцність і стійкість - це перше на що варто звернути увагу. Труби повинні витримувати зовнішній і внутрішній тиск без деформації матеріалу. Крім того, деталі повинні бути стійкі до впливу зовнішнього середовища, механічних, хімічних впливів, високій температурі і вогню.
  2.     Внутрішня сторона фітингів повинна бути гладкою без сколів і шорсткостей, на яких може накопичуватися дрібне сміття, утворюючи засмічення.


  Залежно від моделі деталей трубопроводу та умов його установки, вимоги можуть змінюватися. Наприклад, на зовнішню каналізацію припадати менше навантаження, а внутрішня прокладка труб вимагає заливки цементу, яка створює зовнішній тиск.

  Асортимент каналізаційних фітингів


  Елементи трубопроводу проводяться і самих різних матеріалів для можливості його установки в будь-яких умовах. На ринку представлені фітинги наступних типів:

  •     керамічні;
  •     сталеві;
  •     азбестові;
  •     бетонні;
  •     поліпропіленові;
  •     ПВХ.


  Незважаючи на великий вибір, популярністю користуються поліпропіленові труби, ПВХ і чавунні вироби. Ці три варіанти відмінно підходять для прокладки під покриттям підлоги.

  Чавун або сталь


  Сталевий фітінг часто використовується, коли потрібно встановити труби каналізаційні внутрішні. Цьому сприяє ряд переваг, серед яких виділяють порівняно низьку вартість, простоту збірки, міцність і можливість витримувати високі температури. Однак такий тип трубопроводу вимагає постійної профілактики через утворення корозії. Крім того, велика маса матеріалу не дозволяє використовувати сталеве виріб в побуті, а більше підходить для виробничих об'єктів.

  Чавунну каналізацію частіше встановлюють в висотних будинках для відведення стоків. На цьому матеріалі в меншій мірі утворюється корозія, він міцний, стійкий до навантажень і може прослужити більше 80 років. До мінусів чавуну відноситься високий вага, ціна і шорсткості на внутрішній поверхні, а це призводить до скупчення сміття і частим засмічення.

  поліпропілен

  Труби з поліпропіленового матеріалу користуються великою популярністю в сантехнічної сфері. Такий тип використовують для прокладки дрібних (приватних) комунікацій всередині будинку або для проведення великого трубопроводу на кілька вулиць. Все це завдяки широкому переліку достоїнств поліпропілену. До них відноситься висока міцність і стійкість до зовнішнього і внутрішнього тиску. Труба ПП за рахунок особливостей матеріалу може прослужити кілька десятків років без деформації і засмічень. У сміття просто немає можливості накопичуватися адже внутрішні стінки фитинга ідеально гладкі.

  До мінусів можна віднести складність монтажу, адже для скріплення деталей між собою використовується спеціальний «праска» з насадками, яким потрібно вміти користуватися. Установкою може зайнятися фахівець, а його послуги покриє низька вартість трубопроводу з цього матеріалу.

  полівінілхлорид

  Труби з ПВХ вибирають часто для прокладки каналізації в приватних будинках або створення невеликої розв'язки в приміщенні. Цей матеріал відрізняється доступною цінною, ідеальною гладкістю внутрішніх стінок і довговічністю, якщо відповідають зовнішні умови. Наприклад, при підвищенні температури до + 70 ° С або її зниженні, фітінг починає деформуватися. Ще один мінус - це погане опір вогню, при якому ПВХ виділяє їдкий і небезпечний газ.

  Вибираючи труби для прокладки каналізації, повинні спершу визначити вимоги до неї, умови, в яких буде проведений трубопровід і тільки потім, підбирати фітінг з матеріалу, відповідного заданим критеріям.

 • Фітинги для каналізації

  Каналізаційні фітинги опис і характеристика


  Каналізаційні трубопроводи можуть бути будь-якої форми і розмірів. Все це залежить від приміщення, де потрібно красиво встановити труби. Для з'єднання, створення розгалужень, поворотом використовують - фітинги. Матеріал виробу дозволяє з'єднати деталі між собою без додаткових спеціальних пристосувань. Їх термін служби розрахований на 10-20 років, тому встановлюючи фітинги, відпадає проблема з постійною заміною цього виду сантехніки.

  Призначення і види фитинга


  Каналізаційні фітинги в залежності від матеріалу виробу, можуть бути встановлені під бетонним покриттям, на відкритому просторі, а також в закритих (захованих) конструкціях. Їх застосовують для створення прямого або поворотного трубопроводу. Існує безліч деталей:

  •     прямі труби:
  •     поворотні вироби;
  •     трійники;
  •     заглушки;
  •     з'єднувальні елементи;
  •     відведення.


  Це свого роду довговічний і практичний конструктор, який під силу зібрати навіть майстрам без великого досвіду в сфері сантехніки. Головне це підібрати деталі з правильного матеріалу в залежності від місця установки каналізаційної системи. Фітинги виробляють з наступних матеріалів:

  •     бронза;
  •     нержавіюча сталь;
  •     чавун;
  •     метал з хромованим шаром;
  •     полібутилен;
  •     поліетилен;
  •     поліпропілен.


  Це лише найпоширеніші матеріали, що використовуються для створення деталей.

  Фітинги для внутрішньої каналізації виконані найчастіше з металевої групи матеріалів, адже вони здатні витримувати великі навантаження. Це особливо важливо, якщо трубопровід заливають бетоном або встановлюють конструкцію під статевим покриттям, де постійно ходять люди. До негативних якостей металевого матеріалу відноситься складність установки каналізаційно розв'язки і висока вартість фітингів.

  При створенні системи відкритого виду використовують фітинги для зовнішньої каналізації, які виробляють з пластикової групи матеріалів або комбінації певного пластика і металу. Вартість таких деталей порівняно дешевше, а установку може виконати будь-яка людина, якщо все робити строго по інструкції. Пластик нездатний витримувати високі зовнішні навантаження, але легко справляється з головним завданням щодо відведення або водопостачання.

  Правила установки каналізації

  Перед тим як приступити до установки каналізаційної системи, фахівець в першу чергу оглядає приміщення і вивчає шлях, по якому буде проходити трубопровід. Особливо важливо виконати цю вимогу в тих випадках, коли каналізація повинна бути прихована від сторонніх очей. У таких ситуаціях елементи фітинга проводять через важкодоступні місця в приміщенні, розводять по кутах, встановлюють труби за ванною, туалетом, а також раковинами.

  При будівництві схеми шляху відкритого трубопроводу найкраще використовувати фітинги для пластикової каналізації. Цей вид має велику кількість видів виробів по діаметру і сполучної системі. Найчастіше застосовують деталі, у яких з одного боку вже є гумка, що дозволяє при стикуванні надійно зафіксувати фітинги між собою і запобігти протікання в майбутньому на багато років.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 171 пунктів
Показані 1 - 12 із 171 пунктів