Опалення  Товарів у наявності: 100

Підкатегорії

 • Газові котли

  Котли Газові

  На сьогоднішній день газові котли є одними з найпопулярніших опалювальних приладів. Незважаючи на те, що газ досить високий в ціні, зручність його використання в якості засобу обігріву все ж часто стає причиною того, що люди воліють мати справу саме з газовими котлами. Головна їх перевага полягає в тому, що участь самої людини в процесі обігріву – мінімально. Достатньо лише підібрати максимально правильно сам котел, налаштувати його відповідно до ваших вимог – і температура вашого житла завжди буде такою, як вам необхідно.

  На сьогоднішній день вибір газового котла здійснити хоча і не дуже просто, але завжди реально. Наприклад, представлений у нашому магазині асортимент без праці дозволить оснастити газовим котлом приміщення будь-якого типу, розміру та призначення. Якщо ви ще не визначилися з вибором, просто повідомте нашим консультантам про те, що саме ви хочете отримати в результаті, і вашій увазі будуть представлені кілька моделей, що задовольняють основним вимогам.

  Кількість прихильників газових котлів збільшилася з того часу, як виробники розробили і запустили в продаж настінні газові котли. Це допомогло вирішити проблему браку місця, так добре знайому тим, хто встановлював у себе вдома опалювальне обладнання. Однак і про традиційних, підлогових газових котлах ніхто теж не забуває: у кожної з цих різновидів є свої переваги і недоліки, але в той же час кожна з них доречна в певному випадку. у нашому магазині ви зможете ознайомитися з характеристиками різних видів газових котлів і в підсумку зупинити свій вибір на тому, що вам оптимально підходить, а наші фахівці із задоволенням допоможуть вам здійснити цей вибір.

 • Котли електричні

  Котли опалення електричні. Електричні котли для опалення приватного будинку

  Хоча електроенергія і залишається стабільно найдорожчим видом палива, відмовитися від електричних котлів в якості систем опалення на сьогоднішній день не представляється можливим. Це пояснюється і тим, що такі котли дуже зручні і безпечні в експлуатації, і тим, що їх вартість часто нижче твердопаливних чи газових, але найголовніше – тим, що їх можна встановити там, де монтаж іншої опалювальної системи неможливий. Фахівці виділяють кілька основних переваг, які можуть схилити ваш вибір в користь електричного котла:

  • Для установки такого типу опалювальної системи не потрібні проекти, дозволи і цілий список документів, які у вас вимагатиму при установці газового котла. Враховуючи вартість зазначеної документації та терміни її оформлення, часто електричний котел стає кращою альтернативою.
  • Низька первісна вартість. Як правило, для опалення однакових за характеристиками приміщень газовий або твердопаливний котел обійдеться в два, а то і в три рази дорожче електричного.
  • Пристрій електрокотла гранично просте, що збільшує термін і безпеку його експлуатації, а при необхідності – суттєво спрощує ремонт.
  • Відсутність залежності від людини. Встановивши раз електричний котел, вам більше не доведеться турбуватися про те, як обігріти приміщення: досить поставити йому необхідні параметри і запустити.
  • Розміри електрокотла настільки компактні, що дозволяють встановити його в будь-якому приміщенні.

  Електричні котли ціна

  Наші консультанти із задоволенням відповідять на всі ваші питання, що стосуються характеристик електричних котлів, умов їх використання і нюансів установки, а широкий асортимент дозволить зробити вибір, незалежно від того, що саме вам потрібно.

 • Котли Твердопаливні

  Переважні характеристики котлів на твердому паливі

  Твердопаливні котли є автономними засобами для обігріву житлових і виробничих приміщень. Для їх повноцінної роботи не потрібні комунікаційні системи, електрика, наявність газової магістралі.

  Паливом для теплового обладнання є дрова, торф'яні брикети або вугілля, який не є дефіцитним, дешево коштує і доступний для кожного покупця. Кожен твердопаливний котел оснащений автоматизованою системою управління, укомплектований датчиками для безпечного функціонування.

  Чому варто вибрати саме твердопаливний котел в Києві?

  Відмінною рисою обігрівального обладнання є економічність і ефективність, високий ККД. Для хорошої продуктивності необхідно стежити за постійним процесом горіння, забезпечити регулярне надходження палива у бункер. Залежно від матеріалу, з якого виготовлений теплообмінник, котли бувають наступних різновидів:

  • Чавунні котли. Відрізняються довгим терміном експлуатації, довго остигають після максимального нагріву. Реагують на різкі температурні коливання. Завдяки сучасній автоматиці вивести обладнання з ладу практично неможливо.
  • Сталеві котли. Не чутливі до температурних перепадів, піддаються дії корозії, яка виникає від конденсату. Якісна сталь сприятливо впливає на надійність і довговічність конструкцій.

  Перед тим, як купити твердопаливний котел, пропонуємо ознайомитися з моделями опалювальної техніки в каталозі нашого магазину. Котли можуть бути піролізного, мати тривале горіння. Тверде паливо при згорянні утворює деревний газ, що також використовується для обігріву. Підвищується продуктивність обладнання, збільшується ККД.

 • Промислові котли
 • Лічильники тепла

  Лічильник тепла


  Опалення житла ще з давніх часів було одним з основних завдань людини. Через тисячі років необхідність в теплі нікуди не зникла, хоч і з'явилися нові способи влаштування опалення, технології та матеріали. У сучасному світі підтримувати тепло в оселі досить дорого, будь то шикарний особняк або маленька однокімнатна квартира. Тому люди стали замислюватися про те, як скоротити витрати на опалення, при цьому не обмежуючи себе в теплі. Справа в тому, що тарифи на централізоване опалення штучно завищені. Це пов'язано з тим, що кожна котельна працює, розподіляючи тепло одночасно відразу на кілька будинків. При цьому не враховуються втрати при транспортуванні гарячої води по трубах, витоку і багато інших чинників. Тому щоб знизити витрати на опалення і не переплачувати, потрібно чітко знати, скільки тепла споживає саме ваш будинок. Для цього і служать теплові лічильники, які з кожним роком в умовах кризи стають все більш популярними і затребуваними.

  Наша компанія GOODMAX займається продажем і встановленням обладнання, агрегатів для газопостачання, водопостачання та опалення зокрема. Ми надаємо повний спектр послуг в цій галузі, починаючи від створення вичерпного індивідуального проекту і закінчуючи фінальним монтажем і при необхідності подальшим обслуговуванням. На цій сторінці сайту представлений широкий асортимент сучасних лічильників тепла, які допоможуть заощадити гроші і дозволять спокійно пережити зиму.

  Купити тепловий лічильник - значить забезпечити себе необхідним теплом на всю зиму і не боятися, що за це доведеться дуже дорого платити. Лічильник на опалення на сьогоднішній день - це ще і спосіб придбати спокій, оскільки ви будете впевнені, що зайвого вам точно не «нарахують».

  Зараз такі теплові лічильники в Києві стали встановлювати повсюдно: в квартирах, в офісах, на підприємствах, але, звичайно ж, основною сферою їх застосування є приватне будівництво. Опалювати великий будинок особливо накладно, тому без лічильника тепла тут просто не обійтися.

  Кращим доказом якості нашої роботи стали сотні задоволених клієнтів і багаторічний досвід на ринку. Особливістю нашої роботи є можливість надавати послуги в сфері опалення під ключ. Вам не доведеться звертатися до кількох підрядникам, що заощадить вам не тільки час, а й гроші. Офіс нашої компанії і склад знаходяться в Києві, але ми реалізуємо продаж теплолічильників по всій Україні. Ціна в нашому магазині досить низька, що є ще однією нашою перевагою і, більш того, прилад вже незабаром окупить себе.

  Класифікація теплових лічильників за принципом дії

  1. Тахометрические.
  2. Ультразвукові.
  3. Електромагнітні.
  4. Вихрові.
  5. Радіаторні розпилювачі.


  Детальніше про кожен.


  Теплолічильник тахометричних в квартиру або в будинок - найпростіший з усіх представлених і найдешевший. Принцип роботи такого лічильника - механічний. Він вважає фактична кількість води, яка пройшла крізь нього. Ультразвукові відрізняються тим, що для визначення кількості пройденої через нього води в його конструкції передбачений спеціальний витратомір і ультразвукові датчики. Вид расходомера визначає основну різницю в якості роботи і вартості моделей такого типу. Електромагнітний тепловий лічильник може встановлюватися як на відкритої системи опалення, так і на закритій. Всі процеси в ньому автоматизовані, а інформація виводиться безпосередньо на вбудований екран монітора. Слід зазначити, що цей вид коштує недешево, але є одним з найсучасніших і точних. Особливість вихрових полягає в тому, що вони здатні вимірювати не тільки воду, а й пар. Радіаторні розпилювачі найчастіше встановлюють на батареї в квартирах, де існує багато стояків опалення. Основна ідея такого лічильника в тому, що він є одночасно і пультом управління, який дозволяє регулювати розподіл тепла і розраховувати економію.

  Замовляйте теплові лічильники і подальшу їх установку в нашій компанії GOODMAX. Вистачити переплачувати! Подаруйте собі теплі зими за низькою ціною.

 • Радіатори опалення
на сторінку
Показані 1 - 12 із 100 пунктів
Показані 1 - 12 із 100 пунктів


Каталог

Включено фільтри:

  Опалення

  Знижки