Газові котли  Товарів у наявності: 33

Підкатегорії

 • Підлоговий газовий котел

  Газовий котел для опалення - прекрасний вибір господарів

  Котел газовий підлоговий є самим затребуваним котлом в сучасному світі. Його популярність виправдана простотою конструкції, великим ККД, автоматичною системою управління, енергонезалежній роботою.

  Підлогові газові котли опалення представлені широким модельним рядом і розрізняються зовнішнім дизайном, інженерними характеристиками, добротним якістю виробників, оперативними властивостями. Перед покупкою необхідно визначитися, який опалювальний агрегат необхідний.

  Одноконтурний котел призначений тільки для обігріву приміщення, компонується додатковою установкою водонагрівача. Котел газовий підлоговий двоконтурний є багатофункціональним, поєднуючи процес обігріву житла і постачання гарячою водою господарського призначення.

  Які параметри враховувати при придбанні газового котла для будинку підлогового

  Особлива увага приділяється матеріалу, з якого виконаний теплообмінник. Для виготовлення деталі використовують сталь або чавун, що мають відмітні ознаки. Сталеві теплообмінники мають недостатньо довгий термін експлуатації, що залежить від постійного нагрівання. Чавунні частини більш витривалі, не піддаються корозії, мають значні потужні розміри.

  Цінова політика істотно розрізняється у двох видів котлів: двоконтурний агрегат коштує дешевше, ніж одноконтурний аналог і водонагрівач, куплені окремо.

  Популярним є котел газовий димохідний, має відвід продуктів згоряння через встановлений димар. Конструкція оснащена відкритою камерою згоряння, що говорить про прямому заборі повітря із приміщення.

  Особливою увагою користується конденсаційний газовий котел для будинку підлоговий, має відмінні показники продуктивної діяльності, прийнятну ціну.

  Звертайтеся до фахівців нашого порталу, готовим надати допомогу при виборі опалювального приладу. Менеджери-технологи врахують вимоги і побажання, порадять оптимальне рішення при покупці котла.

 • Настінний газовий котел

  Як правильно вибрати котел газовий настінний

  Опалювальна система складається з безлічі комплектуючих деталей, серед яких головною частиною є котел газовий підлоговий. Сучасні опалювальні прилади наділені витонченим дизайном, компактними розмірами, повною комплектацією.

  Основні технічні характеристики настінних газових котлів опалення:

  - Камера згорання ділиться на два виду: відкриту (передбачає наявність димаря) і закриту (турбовану).

  - Одноконтурний котел, який забезпечує тільки опалення будівлі. Один контур нагріває воду в опалювальній системі. Котел газовий двоконтурний настінний призначений для опалення і забезпечення гарячого водного ресурсу одночасно.

  - Потужність теплового приладу, розраховується з урахуванням передбачуваної площі обігріву. Включає властивості потужності для опалення та ГВП.

  - Тип теплообмінника: первинний, роздільний вторинний. Наявність битермического теплообмінника передбачає обмеження подачі гарячої води.

  - Автоматичне систематизоване управління, що складається з: електронного розпалювання, самодіагностики, захисних систем, вентиляційної камери згоряння, контролюючих пристроїв.

  Компактні котли встановлюються легко, підводяться до вертикального димоходу або отвору в стіні. Вартість обслуговування здешевлюється, гарний дизайн приладу вписується в інтер'єр будь-якої кухні.

  Купити настінний газовий котел в інтернет-магазині нескладно, головне, визначитися з вимогами до технічних можливостей. Переваги настінних котлів незаперечні: проста в експлуатації конструкція, швидко окупаемая, саморегулююча стабільність обігріву кімнат, має довгий термін служби і високий ККД.

  Звертайтеся до фахівців і зробіть свій вибір.

 • Парапетний газовий котел

  парапетний газовий котел

  Підлоговий газовий котел є затребуваною опалювальної конструкцією для обігріву приміщень житлового та виробничого призначення. Джерелом палива для опалювальних автономних систем є природний газ, що подається по трубопроводу до необхідного об'єкту. Котел газовий парапетний КОЛВІ EUROTHERM представляє незалежну установку, призначену для монтування в квартирах і власних особняках.

  Інтернет магазин компанії «GoodMax» пропонує придбати парапетний газовий котел в Києві, що відрізняється високим ККД і доступною ціновою політикою. Парапетні котли вітчизняних і зарубіжних виробників оснащені закритою камерою горіння, що не виділяє продуктів згоряння в атмосферу. При установці опалювальної конструкції немає необхідності в наявності димоходу.

  Монтаж покриття для газових конструкцій відбувається шляхом приєднання до газової та водопровідної системи за допомогою патрубків, при необхідності котел закріплюється додатково консоллю.

  Котел газовий парапетний двоконтурний включає всі переважні властивості газових конструкцій і конвекторів:

  •  існування закритої камери згоряння дає можливість монтажу та складання котла в будь-якому закритому приміщенні;
  •  високий ККД, що досягається завдяки величезному робочому потенціалу опалювальних котлів, що володіють відмінними технічними характеристиками;
  • невеликі габаритні розміри опалювальних котлів дозволяють встановлювати конструкції в маленьких приміщеннях квартир, домоволодінь;
  • парапетний газовий котел купити в оптимальній версії дозволяє широкий асортимент модельного ряду з потужністю 15-40 кВт;
  • парапетні котли представлені різними варіаціями, безпосередньо для опалення та універсальної комплектацією;
  • пропонована невисока вартість опалювальної продукції робить її доступною для кінцевих споживачів. Корпус парапетного котла має ультрасучасний дизайн, що дозволяє вписатися в оформлення будь-якого приміщення.
на сторінку
Показані 1 - 12 із 33 пунктів
Показані 1 - 12 із 33 пунктів
Газові котли

Котли Газові

На сьогоднішній день газові котли є одними з найпопулярніших опалювальних приладів. Незважаючи на те, що газ досить високий в ціні, зручність його використання в якості засобу обігріву все ж часто стає причиною того, що люди воліють мати справу саме з газовими котлами. Головна їх перевага полягає в тому, що участь самої людини в про...

Котли Газові

На сьогоднішній день газові котли є одними з найпопулярніших опалювальних приладів. Незважаючи на те, що газ досить високий в ціні, зручність його використання в якості засобу обігріву все ж часто стає причиною того, що люди воліють мати справу саме з газовими котлами. Головна їх перевага полягає в тому, що участь самої людини в процесі обігріву – мінімально. Достатньо лише підібрати максимально правильно сам котел, налаштувати його відповідно до ваших вимог – і температура вашого житла завжди буде такою, як вам необхідно.

На сьогоднішній день вибір газового котла здійснити хоча і не дуже просто, але завжди реально. Наприклад, представлений у нашому магазині асортимент без праці дозволить оснастити газовим котлом приміщення будь-якого типу, розміру та призначення. Якщо ви ще не визначилися з вибором, просто повідомте нашим консультантам про те, що саме ви хочете отримати в результаті, і вашій увазі будуть представлені кілька моделей, що задовольняють основним вимогам.

Кількість прихильників газових котлів збільшилася з того часу, як виробники розробили і запустили в продаж настінні газові котли. Це допомогло вирішити проблему браку місця, так добре знайому тим, хто встановлював у себе вдома опалювальне обладнання. Однак і про традиційних, підлогових газових котлах ніхто теж не забуває: у кожної з цих різновидів є свої переваги і недоліки, але в той же час кожна з них доречна в певному випадку. у нашому магазині ви зможете ознайомитися з характеристиками різних видів газових котлів і в підсумку зупинити свій вибір на тому, що вам оптимально підходить, а наші фахівці із задоволенням допоможуть вам здійснити цей вибір.

Докладніше