Котли електричні  Товарів у наявності: 29

Підкатегорії

 • підлогові електричні...

  Практичні характеристики електричних котлів опалення

  Електричний котел став сучасним рішенням проблеми опалення в районах з відсутністю газової магістралі. Оптимальний вибір серед теплового обладнання вказує на електричні конструкції, які відрізняються недорогою ціною, економічною доцільністю і оптимальною потужністю котла.

  Підлоговий електричний котел наділений безліччю переваг. Агрегат є екологічно чистим, абсолютно нешкідливим для людей та не робить викиди вуглекислого газу в навколишнє середовище. Дизайнерський підхід до зовнішнього вигляду котла розрахований на будь-який інтер'єр і стиль будинку. Вартість електричного приладу в рази менше газового або дизельного пристрою, що робить можливою покупку для кожного потенційного покупця.

  Електричний котел опалення зазвичай оформляється в класичному стилі і має невеликі габарити. Нагрівальним елементом служать ТЕНи зі сталі високої якості, в якості теплоносія застосовується звичайна вода. Досить проста автоматизована система управління, безшумна робота сподобається будь-якому вимогливому домовласникові.

  Установка електричного приладу не вимагає наявності витяжки, проектних документів і дозволу на підключення. Ці фактори вказують на значну економію матеріальних засобів.

  Найпоширенішим помилкою є впевненість в неекономно і споживанні великої кількості електроенергії пристроєм. Електрична енергія повністю переростає в теплову, що робить процес обігріву раціональним, а ККД зростає до 98%.

  Класифікація електричних опалювальних приладів

  Індукційні котли, які не мають нагрівального елементу. В основі роботи приладу лежить дію електромагнітної індукції, сприятливо впливає на ККД.
  Електродні котли, через електроди яких передається певна кількість струму. Вода нагрівається завдяки виникає опору.
  ТеНові котли, найбільш затребувані сучасними споживачами. Включають в себе процес проточного нагріву водного потоку з природною циркуляцією по опалювальній системі.
  Електричні підлогові опалювальні котли, представлені в каталозі нашого сайту, мають сертифікати якості і гарантійні зобов'язання перед покупцем. Зробіть свій вибір - і ви залишитеся задоволені!

 • Настінні електричні котли
на сторінку
Показані 1 - 12 із 29 пунктів
Показані 1 - 12 із 29 пунктів
Котли електричні

Котли опалення електричні. Електричні котли для опалення приватного будинку

Хоча електроенергія і залишається стабільно найдорожчим видом палива, відмовитися від електричних котлів в якості систем опалення на сьогоднішній день не представляється можливим. Це пояснюється і тим, що такі котли дуже зручні і безпечні в експлуатації, і тим, що їх ва...

Котли опалення електричні. Електричні котли для опалення приватного будинку

Хоча електроенергія і залишається стабільно найдорожчим видом палива, відмовитися від електричних котлів в якості систем опалення на сьогоднішній день не представляється можливим. Це пояснюється і тим, що такі котли дуже зручні і безпечні в експлуатації, і тим, що їх вартість часто нижче твердопаливних чи газових, але найголовніше – тим, що їх можна встановити там, де монтаж іншої опалювальної системи неможливий. Фахівці виділяють кілька основних переваг, які можуть схилити ваш вибір в користь електричного котла:

 • Для установки такого типу опалювальної системи не потрібні проекти, дозволи і цілий список документів, які у вас вимагатиму при установці газового котла. Враховуючи вартість зазначеної документації та терміни її оформлення, часто електричний котел стає кращою альтернативою.
 • Низька первісна вартість. Як правило, для опалення однакових за характеристиками приміщень газовий або твердопаливний котел обійдеться в два, а то і в три рази дорожче електричного.
 • Пристрій електрокотла гранично просте, що збільшує термін і безпеку його експлуатації, а при необхідності – суттєво спрощує ремонт.
 • Відсутність залежності від людини. Встановивши раз електричний котел, вам більше не доведеться турбуватися про те, як обігріти приміщення: досить поставити йому необхідні параметри і запустити.
 • Розміри електрокотла настільки компактні, що дозволяють встановити його в будь-якому приміщенні.

Електричні котли ціна

Наші консультанти із задоволенням відповідять на всі ваші питання, що стосуються характеристик електричних котлів, умов їх використання і нюансів установки, а широкий асортимент дозволить зробити вибір, незалежно від того, що саме вам потрібно.

Докладніше