Насоси  Товарів у наявності: 152

Підкатегорії

 • Насоси циркуляційні

  Побутові циркуляційні насоси

  Для опалювального процесу житлового простору і проведення гарячого водопостачання необхідно купити насос циркуляційний, який є одним з головних елементів опалювальної системи. Циркуляційний насос являє собою конструкцію з усмоктувальними і нагнетающими характеристиками, встановлюється в трубопроводі загальної системи опалення. Основним завданням приладу є забезпечення примусового обертання води в закритому контурі для інтенсивного і рівномірного обігріву будинку.

  Насоси для води побутові мають корпус, виготовлений з високоякісних сплавів, електричного двигуна, роторного валу. Робочий стан циркуляційного насоса для систем опалення передбачає наявність зниженого тиску на початковому патрубку, відцентрової сили, що виникає компресійного тиску нагнітання і водного потоку.

  Насоси для систем опалення бувають двох модифікацій:

  • Конструкції з мокрим ротором, що володіють переважними характеристиками: безшумністю, невеликими розмірами, малою витратою електричної енергії, великим терміном експлуатації, нескладними умовами монтажу і ремонтних робіт.
  • Невисокий рівень коефіцієнта корисної дії дозволяє застосовувати такі циркуляційні насоси тільки в опалювальних схемах маленької протяжності;
  • Насоси з сухим ротором мають високий ККД, але створюють шумовий фон, вимагаючи чистоту теплоносія та навколишнього повітряного простору. Насоси для води з сухим ротором можна купити трьох видів: консольні, вертикальні і блокові.

  Купити циркуляційний насос в Україні рекомендується в спеціалізованому інтернет-магазині після отримання необхідної професійної консультації. При правильному виборі пристрою потрібно приділяти максимальну увагу особливостям системи опалення житлового будівництва, провести розрахунки необхідної теплової енергії. Обов'язково враховуються напірні властивості циркуляційного насоса, які потрібні для теплотехніків створення оптимальної кліматичної микроатмосферы в будинку. Важливим фактором є рівень витрат насоса для опалення, залежить від потужності теплового ресурсу, температурного водяного режиму в трубопроводі. При реконструкції сучасної системи опалення рекомендується використання регульованого циркуляційного насоса, наділеного унікальною можливістю пристосовуватися до нових умов роботи в автоматичному режимі.

 • Насосні станції

  Автоматична насосна станція водопостачання

  Станції водопостачання є оптимальним рішенням проблеми постачання водного ресурсу в домобудівництва житлового та виробничого призначення, в яких немає можливості провести центральне водопостачання. Автоматичні станції водопостачання використовуються замість додаткових насосів, піднімають тиск у трубопроводах. За допомогою насосних станцій для дому вода подається безпосередньо в накопичувальні ємності, звідки розподіляється по точках користування: кранів, сантехнічних приладів, газових нагрівальних колонкам.

  Насосна станція для приватного будинку в своєму складі має гідроакумулятор, електричний насос, реле потужності, з'єднувальні шланги, фільтрові конструкції, датчики і клапан зворотного тиску.

  Купити насосну станцію з вбудованим ежектором рекомендується для постачання водою, перебуває не більше 7 метрів від поверхні землі. Насосні станції водопостачання можуть перекачувати водний джерело, зберігаючи мінеральні речовини, солі і сторонні елементи 2 мм діаметру. До переважним характеристиками відноситься постійний великий напір води, що подається під вироблюваним тиском.

  Подача води здійснюється через пластиковий шланг необхідного діаметра, оснащеного клапаном і зануреного в джерело. Обов'язкова фільтрація гарантує виключення великих частинок в системі водопостачання. При першому запуску насосної станції потрібно дотримуватися інструкції виробника, заповнюючи водою порожнини насоса.

  Станції водопостачання з виносним ежектором застосовують для подачі води з джерел, що мають глибину понад 9 метрів. Визначено мінімальний діаметр свердловин у розмірі 100 мм для автоматичного руху води по системі пристрою. Установку конструкції рекомендується проводити професійним майстрам, так як перевищений кількість домішок, поломка фільтруючих елементів може привести до повного виходу з ладу обладнання.

  Характерними якостями насосної станції є довгий термін експлуатації, прийнятний шумовий фактор, висока якість матеріалу, з якого виготовлений корпус.

  При купівлі станції водопостачання Києва слід враховувати показник потужності, можливому обсязі накопичувального бака, глибини забору водного ресурсу. Важливі якісні властивості матеріалів і комплектуючих, з яких зроблена насосна станція.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 152 пунктів
Показані 1 - 12 із 152 пунктів
Насоси

Насоси для водопостачання

Водяний насос являє собою пристрій, транспортуюче водяний потік під певним тиском. Насос для подачі води є затребуваним пристосуванням для будь-якої виробничої галузі та діяльності людини: будівельної сфери, сільського та індивідуального господарства.

Електричні водяні насоси виконують роль важливого елемента опалювальн...

Насоси для водопостачання

Водяний насос являє собою пристрій, транспортуюче водяний потік під певним тиском. Насос для подачі води є затребуваним пристосуванням для будь-якої виробничої галузі та діяльності людини: будівельної сфери, сільського та індивідуального господарства.

Електричні водяні насоси виконують роль важливого елемента опалювальних систем, приладу для постачання водою житлових будинків, поливних конструкцій.

 • Насоси для водопостачання демонструються наступними модельними конструкціями:
  • - поверхневі насоси вважаються найбільш популярним побутовим обладнанням, що встановлюються на великій відстані від джерела водозабору. Принцип дії розрізняє відцентрові і вихрові моделі, що мають переваги компактності, маленького ваги, захисними властивостями, простотою експлуатації;
  • - циркуляційні насоси для дому, які є головним компонентом опалювальної системи домобудівництва. Пристрої забезпечують інтенсивний рух водного ресурсу в контурному режимі, що забезпечує рівномірний обігрів всіх приміщень одночасно;
  • - насосні станції, що подають воду в потрібному напрямку під дією великого атмосферного тиску. Складовими елементами насосної станції для подачі води є глибинний насос, реле тиску, напірний механізм. Гидрофорная методика роботи ґрунтується на процесі стиснення повітря, що знаходиться в гидроаккумуляторе;
  • - водяні насоси для колодязів і свердловин мають призначення приладів, що подають водопровідну воду і підтримують тиск в установках для поливу. Відрізняються відмінними технічними характеристиками, виготовляються їх екологічних безпечних матеріалів.
 • Електричні насоси водовідвідні включають такі види, як:
  • - дренажні насоси використовуються для відкачування брудної використаної води з дренажної каналізаційної системи. Всі конструкції обладнані поплавковим вимикачем, зупиняє роботу електричного насоса при мінімальному рівні води;
  • - фекальні насоси, що відкачують рідини, що мають велику щільність, високий температурний показник. По модифікації розрізняються на заглибні і зовнішні побутові насоси, які можуть охолоджуватися в довільному режимі.

Інтернет магазин пропонує купити водяні насоси Київ Україна, створені для здійснення побутових і виробничих завдань. Величезний асортимент гарантує оптимальний вибір і відповідність запитам кожного клієнта.

Докладніше


Каталог

Включено фільтри:
  Кількість швидкостей
  Робочий тиск, PN

  Насоси

  Знижки