Насоси циркуляційні  Товарів у наявності: 126

на сторінку
Показані 1 - 12 із 126 пунктів
Показані 1 - 12 із 126 пунктів
Насоси циркуляційні

Побутові циркуляційні насоси

Для опалювального процесу житлового простору і проведення гарячого водопостачання необхідно купити насос циркуляційний, який є одним з головних елементів опалювальної системи. Циркуляційний насос являє собою конструкцію з усмоктувальними і нагнетающими характеристиками, встановлюється в трубопроводі загальної системи...

Побутові циркуляційні насоси

Для опалювального процесу житлового простору і проведення гарячого водопостачання необхідно купити насос циркуляційний, який є одним з головних елементів опалювальної системи. Циркуляційний насос являє собою конструкцію з усмоктувальними і нагнетающими характеристиками, встановлюється в трубопроводі загальної системи опалення. Основним завданням приладу є забезпечення примусового обертання води в закритому контурі для інтенсивного і рівномірного обігріву будинку.

Насоси для води побутові мають корпус, виготовлений з високоякісних сплавів, електричного двигуна, роторного валу. Робочий стан циркуляційного насоса для систем опалення передбачає наявність зниженого тиску на початковому патрубку, відцентрової сили, що виникає компресійного тиску нагнітання і водного потоку.

Насоси для систем опалення бувають двох модифікацій:

  • Конструкції з мокрим ротором, що володіють переважними характеристиками: безшумністю, невеликими розмірами, малою витратою електричної енергії, великим терміном експлуатації, нескладними умовами монтажу і ремонтних робіт.
  • Невисокий рівень коефіцієнта корисної дії дозволяє застосовувати такі циркуляційні насоси тільки в опалювальних схемах маленької протяжності;
  • Насоси з сухим ротором мають високий ККД, але створюють шумовий фон, вимагаючи чистоту теплоносія та навколишнього повітряного простору. Насоси для води з сухим ротором можна купити трьох видів: консольні, вертикальні і блокові.

Купити циркуляційний насос в Україні рекомендується в спеціалізованому інтернет-магазині після отримання необхідної професійної консультації. При правильному виборі пристрою потрібно приділяти максимальну увагу особливостям системи опалення житлового будівництва, провести розрахунки необхідної теплової енергії. Обов'язково враховуються напірні властивості циркуляційного насоса, які потрібні для теплотехніків створення оптимальної кліматичної микроатмосферы в будинку. Важливим фактором є рівень витрат насоса для опалення, залежить від потужності теплового ресурсу, температурного водяного режиму в трубопроводі. При реконструкції сучасної системи опалення рекомендується використання регульованого циркуляційного насоса, наділеного унікальною можливістю пристосовуватися до нових умов роботи в автоматичному режимі.

Докладніше


Каталог

Включено фільтри:
    Кількість швидкостей
    Робочий тиск, PN

    Знижки