Насосні станції  Товарів у наявності: 26

на сторінку
Показані 1 - 12 із 26 пунктів
Показані 1 - 12 із 26 пунктів
Насосні станції

Автоматична насосна станція водопостачання

Станції водопостачання є оптимальним рішенням проблеми постачання водного ресурсу в домобудівництва житлового та виробничого призначення, в яких немає можливості провести центральне водопостачання. Автоматичні станції водопостачання використовуються замість додаткових насосів, піднімають тиск у трубопро...

Автоматична насосна станція водопостачання

Станції водопостачання є оптимальним рішенням проблеми постачання водного ресурсу в домобудівництва житлового та виробничого призначення, в яких немає можливості провести центральне водопостачання. Автоматичні станції водопостачання використовуються замість додаткових насосів, піднімають тиск у трубопроводах. За допомогою насосних станцій для дому вода подається безпосередньо в накопичувальні ємності, звідки розподіляється по точках користування: кранів, сантехнічних приладів, газових нагрівальних колонкам.

Насосна станція для приватного будинку в своєму складі має гідроакумулятор, електричний насос, реле потужності, з'єднувальні шланги, фільтрові конструкції, датчики і клапан зворотного тиску.

Купити насосну станцію з вбудованим ежектором рекомендується для постачання водою, перебуває не більше 7 метрів від поверхні землі. Насосні станції водопостачання можуть перекачувати водний джерело, зберігаючи мінеральні речовини, солі і сторонні елементи 2 мм діаметру. До переважним характеристиками відноситься постійний великий напір води, що подається під вироблюваним тиском.

Подача води здійснюється через пластиковий шланг необхідного діаметра, оснащеного клапаном і зануреного в джерело. Обов'язкова фільтрація гарантує виключення великих частинок в системі водопостачання. При першому запуску насосної станції потрібно дотримуватися інструкції виробника, заповнюючи водою порожнини насоса.

Станції водопостачання з виносним ежектором застосовують для подачі води з джерел, що мають глибину понад 9 метрів. Визначено мінімальний діаметр свердловин у розмірі 100 мм для автоматичного руху води по системі пристрою. Установку конструкції рекомендується проводити професійним майстрам, так як перевищений кількість домішок, поломка фільтруючих елементів може привести до повного виходу з ладу обладнання.

Характерними якостями насосної станції є довгий термін експлуатації, прийнятний шумовий фактор, висока якість матеріалу, з якого виготовлений корпус.

При купівлі станції водопостачання Києва слід враховувати показник потужності, можливому обсязі накопичувального бака, глибини забору водного ресурсу. Важливі якісні властивості матеріалів і комплектуючих, з яких зроблена насосна станція.

Докладніше