Газопостачання  Товарів у наявності: 133

Підкатегорії

 • Газорозподільне...
 • Регулятори тиску газу

  Регулятор тиску газу що це?

  В онлайн-каталозі інтернет-магазину GoodMax ви завжди можете купити на вигідних умовах якісні товари для газопостачання, в тому числі запірну арматуру, яка використовується в магістральних і автономних системах подачі природного газу. Підібрати відповідний регулятор тиску газу різного виробництва і конструкції на нашому сайті не складе особливих труднощів. Всі наявні варіанти забезпечені докладною інформацією про технічні параметри і доступні для придбання в режимі онлайн.

  Призначення і особливості застосування


  Газовий регулятор тиску необхідний для адаптації наявних показників до значень, необхідним для успішного функціонування системи. Даний перетворювач знижує тиск при підключенні метану під час вступу до кінцевого споживача. Принцип дії цього елемента заснований на підтримці потрібного тиску при подачі газової суміші в звичайному або зрідженому стані. Встановлюється регулятор тиску газу на трубопровідні елементи в залежності від типу своєї конструкції і призначення шляхом монтажу на точку контролю, що дозволяє безпосередньо впливати на показники подається суміші.

  Зокрема, виділяють наступні типи пристроїв:
  1. статичні, призначені для використання на лінійних комунікаціях і ГРП;
  2. статичні - більш широкого застосування.
  Залежно від пропускної здатності і технічних характеристик розрізняють також:
  1. моделі з одноступінчастим або двоступінчастим процесом редукування (вирівнювання);
  2. комбіновані або прості;
  3. з впливом на що подається в трубопроводі метан в зовнішньої або внутрішньої (локальної) частини системи.

  Зокрема, варіанти комбінованого типу можуть додатково мати в своїй конструкції клапани для аварійного скидання або запобігання витоку, а також шумопоглинаючі компоненти.

  Окремо варто розглядати моделі, використовувані в ЗВГ мережах - вони бувають комерційного і побутового призначення, з різною пропускною здатністю і робочими параметрами.

  Доступна вартість і високу якість


  Демократична ціна і широкий вибір продукції вітчизняного та зарубіжного виробництва - від таких відомих брендів, як Itron, Tartarini, Pietro Fiorentini, дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам у Києві та інших містах України оптимальні умови для здійснення покупок. Представлені на сторінках каталогу регулятори промислового і побутового призначення повністю відповідають встановленим стандартам якості і забезпечуються всіма необхідними документами, що підтверджують факт покупки.

  Шукаєте пристрій з певними параметрами? Наші фахівці з радістю допоможуть підібрати оптимальне рішення або знайти підходящу за технічними характеристиками заміну. Шукаєте вигідну ціну на представлені товари? І тут ми будемо раді запропонувати зручний механізм пошуку з можливістю фільтрації результатів - за призначенням, бренду, цінового діапазону, пропускної здатності або типу конструкції, щоб ви могли знайти потрібну модель обладнання в лічені секунди і не втрачали часу на перегляд результатів пошуку, що не мають відношення до справи.

 • Фільтри газові

  Газовий Фільтр принцип дії особливо

  Ремонт і будівництво газопроводу тягне за собою багато сміття, бруду і пилу, таке сміття може зіграти згубну роль для газо-регулюючого обладнання, і для обладнання обліку газу. Для того, щоб таке обладнання служило вірою, і правдою довгі роки використовують спеціальний фільтр для газу.

  Сітчастий фільтр знайшов своє застосування в газорегуляторних відділах і установках, при невеликих витратах газу. Металева одношарова сітка служить основним елементом очищення. Газовий фільтр для котла виконує кілька важливих функцій:

  1. Захист обладнання. Муфтовий фільтр очищає газопровід від твердих домішок за допомогою перфорованого листа або металевої сітки. Фільтр затримує сміття прилипає до сітки, який з часом обсипається вниз. Перфорований лист дозволяє вибрати діаметр отворів для пропуску сміття.

  2. Захист герметичності арматури, що дозволяє уникнути ремонтних робіт.

  3. Скорочення ймовірності раптового виходу з ладу і аварійних ситуацій обладнання.

  Фільтр тонкого очищення газу, славиться надійністю і простотою в експлуатації. Фланцеве фільтр дозволяє створювати малий опір, невеликі розміри дозволяють використовувати його в важкодоступних місцях.

  Найчастіше, фільтри мають робочий тиск 2 бари і 6 бар. Чим більше бар в фільтрі, тим більше буде пропускна здатність, а отже і витрата газу.

  Фільтр для газового котла може поставлятися в комплекті з самим котлом, але частіше за все докуповується окремо. Фільтр газовий убезпечить вас від витрат на ремонт дорогих елементів котла і виходу обладнання з робочого режиму. Газовий фільтр забезпечить вам стабільну роботу обладнання на довгі роки, при правильній експлуатації.

  Всі газові фільтри розрізняються по:

  1. Матеріалу картриджа. На сьогодні є два варіанти - сітчасті і волосяні.

  2. Корпусу фільтра - литий або зварений.

  3. Конструкція фільтрів може бути кутова або лита.

  4. Рух газу через фільтр може бути поворотним або прямоточним.

  Побутовий фільтр встановлюється при попередньому очищенні системи. Фільтр встановлюється перед газовим котлом або насосом, а також перед витратомірами, регулюючої арматурою, балансувальними клапанами та іншими пристроями.

  Промивання системи на початку перед установкою дозволить уникнути швидкого знімання фільтра. Вибирайте доступне місце для установки фільтра, адже періодично він потребуватиме чищенні. На жаль, просто придбати і встановити фільтр - це тільки половина роботи, щоб він забезпечував ефективність своєї роботи за ним потрібно доглядати. Фільтри оснащуються кришкою для зручності при промиванні.

  Купити газовий фільтр за оптимальною ціною в Києві і по всій Україні можна в нашому магазині. Ми пропонуємо вам якісну продукцію прямо від виробників. Доставка по Україні здійснюється в найкоротші терміни. Якщо ви сумніваєтеся в правильності обраного товару, консультант по телефону з задоволенням надасть вам допомогу у виборі потрібного і підходящого фільтра під ваш котел або будь-яку іншу систему.

 • Сигналізатор газу

  Сигналізатор газу основні поняття

  Велика частина будинків і квартир в країні газифіковані. Пояснюється це, в першу чергу, дешевизною ресурсу. Однак газове обладнання відрізняється потенційною небезпекою. При несанкціонованої витоку метану, збільшенні його концентрації в повітрі з'являється реальна загроза вибуху. Також природний газ може привести до отруєння, що загрожує летальним результатом.

  Щоб знизити ризик таких небезпечних ситуацій рекомендується використовувати побутової сигналізатор газу. Це пристрій, що складається з блоку сигналізації і виносного електромагнітного клапана. Сигналізація встановлюється поруч з газовим обладнанням. При підвищенні концентрації метану в повітрі блок видає звукові і світлові сигнали, що попереджають від небезпеки. У той же час подається сигнал на електромагнітний клапан, який монтується на газову трубу. За допомогою елемента труба перекривається, і подача газу припиняється. Таким чином, пристрій забезпечує надійний захист від виникнення вибухонебезпечної ситуації. Саме тому так важливо купити сигналізатор газу.

  особливості вибору

  Газосигнализатор розрізняють по контрольованим параметром, тобто за концентрацією якого газу здійснюється контроль. Побутові пристрої діляться на три типи:

  1. Для вимірювання метану;
  2. Для вимірювання пропану;
  3. Для вимірювання окису вуглецю (або чадного газу).

  Окремі моделі можуть вимірювати кілька видів речовини. Для приміщень, в яких експлуатується газове опалювальне обладнання, краще купити комбінований прилад, що вимірює концентрацію метану або пропану і вуглекислого газу в повітрі. Якщо опалення здійснюється за допомогою звичайної печі, досить встановити сигналізатор чадного газу.

  При виборі пристрою необхідно врахувати і його харчування. Оптимальний варіант - використання електромережі в 220В. Однак існують моделі, які можуть працювати від автономного джерела живлення.

  Газосигнализатор, крім звукового і колірного оповіщення та підключення електромагнітного клапана, може оснащуватися додатковими функціями. Наприклад, мати релейний вихід, що дозволяє підключати додаткові пристрої (витяжний вентилятор, додатковий оповещатель і т.д.). Природно, що чим більше функцій виконує пристрій, тим вище на нього ціна.

  Щоб правильно вибрати пристрій, рекомендується скористатися послугами фахівців: проконсультуватися або з співробітниками газової служби, або з менеджерами в магазині.

  Газовий сигналізатор звукового і колірного оповіщення можна встановити самостійно. При цьому необхідно керуватися інструкцією із застосування (додається разом з пристроєм) і вимогами безпеки. Також варто врахувати, що висота розташування приладу залежить від його типу, різновиди вимірюваного газу. У деяких приміщеннях скупчення газу може відбуватися в різних ямах, поглибленнях. У них рекомендується встановлювати додатковий сигналізатор.

  Купити пристрої в Києві можна в нашому магазині. Всі прилади відрізняються високою якістю виконання, надійністю і справною роботою. Співробітники компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант для будь-яких умов експлуатації.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 133 пунктів
Показані 1 - 12 із 133 пунктів


Каталог

Включено фільтри:
  Кількість ліній редукування

  Газопостачання

  Знижки