Регулятори тиску газу  Товарів у наявності: 88

Підкатегорії

 • Регулятори тиску газу...

  Регулятор тиску газу побутовий


  Регулятор тиску являє собою пристрій для автоматичного контролю рівня тиску газу в трубопроводі. Регулятор тиску газу побутовий призначений для стабілізації та підтримки нормального рівня тиску в трубопроводах з максимальним навантаженням, що не перевищує 50 кубометрів на годину. Установка побутового регулятора дозволяє уникнути проривів і підвищує загальну безпеку об'єкта.

  Параметри вибору регулятора


  Купити регулятор тиску газу може кожна людина, яка піклуватися про власну безпеку і намагається контролювати щоденний витрата палива. Однак перш ніж купувати настільки цінне пристрій, слід визначитися з деякими параметрами, які допоможуть вам підібрати і придбати необхідний тип обладнання:

  • Мінімальна витрата газу;
  • Граничні показники регулювання на вході і виході;
  • Тип підконтрольного об'єкта.


  Сучасний регулятор тиску газу побутовий буває з одне і двоступеневої системою регулювання. Природно, одноступінчасті регулятори коштують дешевше, але і рівень їх надійності не так високий, як у двоступеневих. Додатковою перевагою двоступеневих побутових регуляторів тиску газу стала можливість високоточної регулювання аж до 0,25кПа. Подібна точність необхідна для підключення сучасних моделей газового обладнання, в яких рівень тиску безпосередньо впливає на стабільність і безпеку експлуатації.

  Вартість і доцільність покупки


  Купівля і установка регулятора тиску газу доцільна хоча б з метою продовження життя обладнання. Перепади тиску газу можуть бути незначними в масштабах муніципального газопроводу, але мати катастрофічні наслідки для споживача. Вартість такого обладнання в Україні буде природним чином коливатися в залежності не тільки від технічних характеристик і фірми виробника, а й від сумлінності продавця. Купуючи регулятори тиску газу по явно заниженими цінами у невідомих продавців в Києві, ви ризикуєте придбати неякісне обладнання, здатне дати збій в будь-який момент.

 • Регулятори тиску газу...
 • Комплекти запасних...
на сторінку
Показані 1 - 12 із 88 пунктів
Показані 1 - 12 із 88 пунктів
Регулятори тиску газу

Регулятор тиску газу що це?

В онлайн-каталозі інтернет-магазину GoodMax ви завжди можете купити на вигідних умовах якісні товари для газопостачання, в тому числі запірну арматуру, яка використовується в магістральних і автономних системах подачі природного газу. Підібрати відповідний регулятор тиску газу різного виробництва і конструкції на нашо...

Регулятор тиску газу що це?

В онлайн-каталозі інтернет-магазину GoodMax ви завжди можете купити на вигідних умовах якісні товари для газопостачання, в тому числі запірну арматуру, яка використовується в магістральних і автономних системах подачі природного газу. Підібрати відповідний регулятор тиску газу різного виробництва і конструкції на нашому сайті не складе особливих труднощів. Всі наявні варіанти забезпечені докладною інформацією про технічні параметри і доступні для придбання в режимі онлайн.

Призначення і особливості застосування


Газовий регулятор тиску необхідний для адаптації наявних показників до значень, необхідним для успішного функціонування системи. Даний перетворювач знижує тиск при підключенні метану під час вступу до кінцевого споживача. Принцип дії цього елемента заснований на підтримці потрібного тиску при подачі газової суміші в звичайному або зрідженому стані. Встановлюється регулятор тиску газу на трубопровідні елементи в залежності від типу своєї конструкції і призначення шляхом монтажу на точку контролю, що дозволяє безпосередньо впливати на показники подається суміші.

Зокрема, виділяють наступні типи пристроїв:
 1. статичні, призначені для використання на лінійних комунікаціях і ГРП;
 2. статичні - більш широкого застосування.
Залежно від пропускної здатності і технічних характеристик розрізняють також:
 1. моделі з одноступінчастим або двоступінчастим процесом редукування (вирівнювання);
 2. комбіновані або прості;
 3. з впливом на що подається в трубопроводі метан в зовнішньої або внутрішньої (локальної) частини системи.

Зокрема, варіанти комбінованого типу можуть додатково мати в своїй конструкції клапани для аварійного скидання або запобігання витоку, а також шумопоглинаючі компоненти.

Окремо варто розглядати моделі, використовувані в ЗВГ мережах - вони бувають комерційного і побутового призначення, з різною пропускною здатністю і робочими параметрами.

Доступна вартість і високу якість


Демократична ціна і широкий вибір продукції вітчизняного та зарубіжного виробництва - від таких відомих брендів, як Itron, Tartarini, Pietro Fiorentini, дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам у Києві та інших містах України оптимальні умови для здійснення покупок. Представлені на сторінках каталогу регулятори промислового і побутового призначення повністю відповідають встановленим стандартам якості і забезпечуються всіма необхідними документами, що підтверджують факт покупки.

Шукаєте пристрій з певними параметрами? Наші фахівці з радістю допоможуть підібрати оптимальне рішення або знайти підходящу за технічними характеристиками заміну. Шукаєте вигідну ціну на представлені товари? І тут ми будемо раді запропонувати зручний механізм пошуку з можливістю фільтрації результатів - за призначенням, бренду, цінового діапазону, пропускної здатності або типу конструкції, щоб ви могли знайти потрібну модель обладнання в лічені секунди і не втрачали часу на перегляд результатів пошуку, що не мають відношення до справи.

Докладніше


Каталог

Включено фільтри:
  Наявність запобіжних клапанів

  Регулятори тиску газу

  Знижки