Регулятори тиску газу побутові  Товарів у наявності: 29

на сторінку
Показані 1 - 12 із 29 пунктів
Показані 1 - 12 із 29 пунктів
Регулятори тиску газу побутові

Регулятор тиску газу побутовий


Регулятор тиску являє собою пристрій для автоматичного контролю рівня тиску газу в трубопроводі. Регулятор тиску газу побутовий призначений для стабілізації та підтримки нормального рівня тиску в трубопроводах з максимальним навантаженням, що не перевищує 50 кубометрів на годину. Установка побутового регулятора доз...

Регулятор тиску газу побутовий


Регулятор тиску являє собою пристрій для автоматичного контролю рівня тиску газу в трубопроводі. Регулятор тиску газу побутовий призначений для стабілізації та підтримки нормального рівня тиску в трубопроводах з максимальним навантаженням, що не перевищує 50 кубометрів на годину. Установка побутового регулятора дозволяє уникнути проривів і підвищує загальну безпеку об'єкта.

Параметри вибору регулятора


Купити регулятор тиску газу може кожна людина, яка піклуватися про власну безпеку і намагається контролювати щоденний витрата палива. Однак перш ніж купувати настільки цінне пристрій, слід визначитися з деякими параметрами, які допоможуть вам підібрати і придбати необхідний тип обладнання:

 • Мінімальна витрата газу;
 • Граничні показники регулювання на вході і виході;
 • Тип підконтрольного об'єкта.


Сучасний регулятор тиску газу побутовий буває з одне і двоступеневої системою регулювання. Природно, одноступінчасті регулятори коштують дешевше, але і рівень їх надійності не так високий, як у двоступеневих. Додатковою перевагою двоступеневих побутових регуляторів тиску газу стала можливість високоточної регулювання аж до 0,25кПа. Подібна точність необхідна для підключення сучасних моделей газового обладнання, в яких рівень тиску безпосередньо впливає на стабільність і безпеку експлуатації.

Вартість і доцільність покупки


Купівля і установка регулятора тиску газу доцільна хоча б з метою продовження життя обладнання. Перепади тиску газу можуть бути незначними в масштабах муніципального газопроводу, але мати катастрофічні наслідки для споживача. Вартість такого обладнання в Україні буде природним чином коливатися в залежності не тільки від технічних характеристик і фірми виробника, а й від сумлінності продавця. Купуючи регулятори тиску газу по явно заниженими цінами у невідомих продавців в Києві, ви ризикуєте придбати неякісне обладнання, здатне дати збій в будь-який момент.

Докладніше


Каталог

Включено фільтри:
  Максимальна вхідний тиск, Pmax
  Наявність запобіжних клапанів
  Приєднувальні розміри вхідного патрубка Ду
  Приєднувальні розміри вихідного патрубка Ду
  Країна виробник

  Знижки