Запірна арматура  Товарів у наявності: 10

Підкатегорії

 • Електромагнітний клапан

  Електромагнітний клапан: пристрій, класифікація, принцип роботи

  Електромагнітні вентилі, які ще називають соленоїдними, - ідеальні пристрої для розподілу і регулювання потоків різних середовищ: від повітря до горючих рідин. У нашому магазині, розташованому в Києві, представлено кілька десятків різновидів клапанів, які ви зможете придбати за приємними цінами і з гарантією. Наша продукція надійна і довговічна, а витрати окупаються за кілька місяців!

  Для чого потрібен електромагнітний клапан

  Сам по собі вентиль - нормально відкритий або ж нормально закритий - здатний регулювати потік робочого речовини, служити своєрідним вмикачем / вимикачем установки. Основна область застосування нашої апаратури - виробничі агрегати різного призначення, в тому числі харчове і медичне обладнання.

   

  Найбільш популярна середовище для роботи соленоїдного клапана - вода і повітря. Для таких цілей ви можете придбати самі елементарні пристрої. Якщо газ або рідина вибухонебезпечні або протікають під високим тиском - знадобляться моделі з урахуванням індивідуальних характеристик технологічного процесу.

  Отсечной запірний клапан допоможе вам:

  • керувати технічним процесом дистанційно;
  • проектувати установки, що відмірюють певну кількість рідин або газів;
  • зменшити витрати на додаткове обладнання;
  • знизити вплив «людського» чинника, автоматизуючи весь процес.
  • Клапан електромагнітний нормально закритий / відкритий: конструктивні особливості

  Соленоїдниє (електромагнітні) клапани в цілому автоматично регулюють потік середовища на магістральних лініях прокачування рідин, газів і горючих сумішей. За своєю конструкцією та принципом роботи їх можна розділити на дві великі групи - нормально відкриті і нормально закриті пристрої. Відмінність очевидно: в першій групі запірний елемент за замовчуванням відкритий і не перешкоджає просуванню потоку; в другій - мембрана закрита і відкривається при подачі сигналу.

   

  Підбираєте запірний вентиль для побутових потреб? Найбільш прийнятними і економічними стануть пристрої непрямої дії. При оптимальному тиску в системі, внутрішня мембрана спрацьовує завдяки різниці тисків середовища, яка надходить по трубі. Для систем дренажу або зливу низького тиску рекомендується використовувати пристрої прямої дії. В цьому випадку заощадити на витратах енергії не вдасться, зате результат виправдає очікування!

  Як електромагнітний клапан купити

  Корпус соленоідноговентіля виготовлений з металу (латуні, сталі) або пластика з певними характеристиками. Внутрішні елементи - мембрани, прокладки, ущільнювачі - виробляють з різних матеріалів, в залежності від призначення. Найчастіше це гума, стійка до впливу масел, нафтопродуктів і різних температур. Широко використовується і фтореластомер, силікон, тефлон, штучний рубін і інші зносостійкі матеріали, які не схильні до корозії.

   

  Щоб підібрати і купити електромагнітний клапан в Україні прямого, непрямого або комбінованої дії, орієнтуйтеся на робоче середовище, показники максимального тиску в системі, необхідну напругу (12 вольт, 24 вольт, 220 вольт). Важливим також є тип приєднання: фланцевий або муфтовий вид кріплення, а також кріплення під трубку. Якщо мова йде про горючих рідинах або газах, необхідно обов'язково враховувати ступінь вибухозахисту кожної моделі.

   

  На нашому сайті представлені докладні таблиці із зазначенням основних параметрів, за якими ви легко зрозумієте в виборі. Висока якість виготовлення продукції Madas і ODE - гарантія того, що пристрій прослужить довгі роки, швидко окупивши свою вартість.

 • Клапан з пневмоприводом

  Промислове обладнання, відоме як клапан з пневмоприводом, - це невеликий пристрій для автоматичного регулювання потоку робочої (рідкої або газоподібної) середовища. Використовується в харчовій, хімічній промисловості, в комунальній сфері для управління рухом газу, води, продуктів нафтопереробки та інших агресивних речовин.

  Характеристика і принцип дії обладнання.


  Залежно від конструкції пневмопривід може бути нормально / закритого, нормально / відкритого або подвійної дії. Робочим середовищем виступають рідкі і газоподібні речовини, температура яких від -100C до + 1800C, з максимальною в'язкістю - 600 ссе. При цьому зовнішня температура повітря повинна не перевищувати + 600C.
  Корпус виробу виконаний з нержавіючої сталі. Матеріалом для ущільнення і сальників служить фторопласт. Залежно від моделі тиск керуючої середовища може становити від 4 до 10 бар, при максимальній температурі + 600C.
  Прилад управляється за допомогою позиционера, який регулює становище штока в механізмі, підтримуючи тиск на заданому рівні. При надходженні від датчика сигналу контролер перетворює його в керуючу команду, що надходить на клапан з пневмоприводом. А він, у свою чергу, змінює розташування регулюючого елемента, що призводить до зміни надходження робочої рідини або газу.

  Переваги та переваги установки.

  Завдяки конструкції, технічним особливостям пристрою з пневматичним приводом мають ряд переваг:
  - Високі експлуатаційні якості. Прямоточная конструкція сприяє великій пропускній спроможності. Крім того, якісні характеристики вироби дають можливість використовувати привід для агресивної та високов'язкої робочої рідини.
  - Зручність монтажу та обслуговування. Прилад обертається на 3600 що дозволяє його встановлювати і ремонтувати на складних магістралях в обмеженому просторі.
  - Надійність. Клапан регулюючий з пневмоприводом стійкий до гідравлічних ударів і вібрації. Компактна вологонепроникна і пилонепроникна конструкція дає можливість експлуатувати пристрій в забрудненого навколишнього обстановці.

  Як вибрати і купити обладнання.

  Вибір клапана з пневматичним приводом проводиться на основі розрахунку коефіцієнта пропускної здатності. Пропускна здатність обраного вироби повинна бути на 20% більше, ніж попередньо розрахований коефіцієнт. Це гарантує його нормальне функціонування при збільшених навантаженнях. Крім цього, ціна обладнання залежить від максимально допустимого тиску керуючої середовища та інших параметрів роботи пристрою.
  Отримати більш детальну інформацію та придбати товар можна залишивши повідомлення на нашому сайті. Жителям Києва можна проконсультуватися і замовити виріб, зателефонувавши за контактним телефоном. Фахівці компанії дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть підібрати потрібний варіант.

 • Зворотній клапан
 • Редуктори тиску для води

  При плануванні розміщення сантехніки і устаткування слід звертати увагу на максимально допустимий напір рідини в водопроводі, що дозволяє безаварійно використовувати їх тривалий час. При стрибку потоку в водопровідної магістралі, гідроударі обладнання часто виходить з ладу аж до розриву бака водонагрівача або опалювального котла. Регулятор тиску води підтримує рух струменя в трубопроводі і не допускає скачки вище граничних значень.


  Особливості роботи гідроредукторов


  Редуктор тиску води виготовлений у формі патрубка з металу з різьбленням по краях. Він врізається на підвідному ділянці труби. Устаткування оснащується манометром, використовуваним для контролю перепадів. За допомогою повороту гвинта налаштовується граничний рівень потоку. Пристрій автоматично зменшує силу руху в трубопроводі за рахунок компенсації подачі на вхідному кінці за допомогою пружинного поршня або мембрани. На виході потік підтримується стабільним.

  Динамічні аналоги впроваджують в великі водопровідні мережі, в тому числі на промислових підприємствах. Вони підтримують стабільний протягом безперервно. Статичні прилади придатні для побутових потреб при нерівномірному і нерегулярному споживанні з магістралі. Саме їх набувають у квартиру і власний будинок в Києві. Моделі розрізняються за місцем компенсації потоку. Регулятор тиску води до себе контролює ступінь подачі перед собою і відкривається тільки при підвищенні тиску з нульового значення. Другий підвид налаштовує протягом струменя після себе. Він відкритий при відсутності напору і перекриває його при подачі води. До цієї категорії відносять статистичні моделі.


  Види регуляторів для водопроводу


  Поршневі пристрої оснащені пружинним поршнем, що подає натиск з тиском 1-5 атм залежно від налаштувань манометра. При їх установці необхідно на підвідному в будинок ділянці ставити механічні фільтри, що запобігають засмічення і заклинювання поршня. Рухомі частини швидко зношуються за рахунок сили тертя при обмеженні потоку рідини.

  Мембранні аналоги оснащені подпружиненной мембраною. Вона знаходиться в спеціальній герметичній відсіку і здійснює відкриття-закриття клапана. Такий регулятор тиску води до себе надійний і стійкий до зношування, не потребує частого профілактичному обслуговуванні. Ціна на нього вище, ніж на інші види. Вони прекрасно управляють при потоці швидкістю 0,5-3 м3 / год.

  Проточні гідроредуктори працюють по динамічному принципу. Подача води зменшується за рахунок поділу рідини всередині корпусу на маленькі струмочки у внутрішньому лабіринті. Тиск регулюється в межах 0,5-3 атм. Рекомендується встановлювати додатково ще один екземпляр і клапан на вхідному кінці труби. Дана модель придатна для систем зрошення і поливу.


  Як вибрати регулятор для водопроводу?


  При автономному водопостачанні в момент закачування зі свердловини насосом висока ймовірність появи гідроударів. Неправильна робота клапанів через низький розрядження викликає перепади напору при включенні подачі насосом. Це призводить до поломок насосних систем і компресійних фітингів. Гідроредуктори підключають на стояки багатоповерхових будинків, що дозволяє подавати однакову струмінь гарячої і холодної води в крані змішувача. Для збереження гарантійних зобов'язань на котли деякі виробники зобов'язують встановлювати регулятори в опалювальну систему.

  Прилад дозволяє захистити роботу душових кабін, водонагрівачів, змішувачів, унітазів, пральних і посудомийних машин від гідравлічних ударів, особливо в нічний час. У комплектацію може входити:

  - манометр, який установлюють на виході приладу для відстеження якості напору в трубопроводі, при цьому відхилення при перепаді не повинні перевищувати 0,5 бар;

  - кульовий кран для запору на вході в трубопровід при аварійних ситуаціях;

  - клапан скидання повітря доречний для зниження ступеня завоздушіванія і шуму у водопроводі;

  - механічний фільтр сітчастого типу для затримки дрібних частинок і крихт іржі.

  При виборі редуктора необхідно звернути увагу на діаметр перетину на торцях і пропускну здатність вироби. Пропускна здатність складає 2,4-120 м3 / год залежно від типу приладу. Пристрій підключається різьбовим або фланцевим з'єднанням. Мембранні моделі краще купити в котедж або квартиру. Вони невибагливі в обслуговуванні і зносостійкі. Стан мембранних прокладок потрібно періодично відслідковувати. Вони затримують дрібні частинки, що може привести до тріщин, розшарування і розриву мембрани, тому для продовження терміну служби на підводі мережі в будинок потрібно ставити сітчасті фільтри.

 • Кран кульовий

  Якісна сантехнічна арматура включається в себе зручні і функціональні об'єкти, які здатні затримувати потік води і нормалізувати його. Одним з найпростіших варіантів, який підходить для подібних завдань, є кульові крани. Головна їхня перевага в тому, що вони досить довговічні і дуже надійні.

  Різновиди розглянутого крана


  Як і будь-яке інше обладнання, крани діляться на кілька категорій:

  •     муфтовий;
  •     фланцеве;
  •     штуцерний;
  •     приварний  Кожна з різновидів відрізняється власними особливостями монтажу та експлуатації. Муфтовий призначений для труб діаметром до 45 мм. Володіє маленьким розміром і вагою, використовується в системах водопостачання, газопостачання та опалювальних систем. Також відрізняються своєю конструкцією і мають кілька підтипів: внутрішнє різьблення, внутрішня-зовнішня і зовнішня. Будь-який тип нарізного сполучення має свої власні переваги і недоліки, які необхідно враховувати перед установкою.


  Фланцеві часто використовуються в великих мережах, де потрібен постійний контроль за потоком води. Забезпечують максимальний рівень надійності і можуть встановлюватися в абсолютно будь-яких умовах. Вони також використовувані і для побутових цілей, але не настільки актуальні як муфтові. Встановлюються на труби, діаметром більше 45 мм. При їх монтажі на габаритні системи, необхідно використовувати додаткові прокладки, що збільшують герметичність і надійність всієї конструкції.


  Штуцерні відрізняються тим, що їх можна демонтувати кілька разів. Відноситься до різновиду одних з найбільш поширених і може використовуватися в багатьох сферах: починаючи від нафтової і закінчуючи звичайним побутовим користуванням. Відрізняється високою робочою температурою.


  У будівельній галузі часто використовуємо приварной, тому що демонтувати таку конструкцію надалі не можна. Єдині їх переваги - невисока вартість і висока надійність. Якщо користувачеві буде потрібно виконати обслуговування або ремонт, потрібно зрізати кран і приварювати вже новий. Це не зовсім зручно, тому часто приварні встановлюють при будівництві будинків, а вже після власник може змінити подібний кран. Часто можна зустріти встановлені на опалювальних системах в будинках старого типу.
  Сфера використання  Кульові крани часто використовуються в таких областях, як:


      
  Водопостачання і опалювальні системи;
      
  Нафтопромисловість, хімічна, транспортування харчових розчинів по трубах;
      
  Газопровід і суміжні системи;
      
  Підключення будь-якої побутової техніки: фільтрів для води, посудомийних і пральних машин;
      
  Виведення стічних вод і пожежні гідранти.
  Залежно від кінцевої сфери експлуатації, підбирається найбільш оптимальний кран, здатний витримати зазначених потік в трубопроводі. Перевагами кульових кранів можна назвати компактність, простота установки і довгий експлуатаційний термін. Зазвичай, крани виготовляють з латуні, сталі або латунь, покрита нікелем. Подібні матеріали здатні довгий час зберігати первинний зовнішній вигляд і не псуватися від впливу вологи. До того ж, вони не схильні до корозії, що не тріскаються і не розвалюються.


  Принцип дії побудований на тому, що в основі запірної конструкції лежить куля, який перекриває в отворі робочий потік. Надходження води регулюється завдяки поворотному руху: якщо кран розташований паралельно трубі - вода надходить, перпендикулярно - подача води не відбувається. Зверху встановлений спеціальний поворотний кран, завдяки якому і виконуються всі функції.


  маркування крана  При детальному розгляді конструкції кульового крана, можна побачити деякі позначення, які нанесені на ньому. За допомогою них, можна визначити розміри, можливість установки в конкретному середовищі або значення максимального напору. Наприклад, DN - це діаметр внутрішнього проходу, а PN - значення максимального тиску в трубі, часто вказується в атмосферах. Також в позначення вказується дата виготовлення, матеріали і розрахункове значення робочого тиску. Перед тим, як кран кульовий купити зверніть увагу на основні значення. Вони допоможуть підібрати найбільш ефективний і надійний кран для подальшої експлуатації.


  Придбання вироби, яке не відповідає діаметру загрожує неможливість використання і монтажу в конкретній системі. Перед установкою також потрібно визначитися з місцем майбутньої установки, щоб запірного важеля нічого не заважало. При монтажі грає важливу роль руху потоку води (вказано стрілкою на самому крані), цей параметр істотно впливає на якість перекривний конструкції

 • Кран кульовий з...
Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів