Електромагнітний клапан  Товарів у наявності: 332

Підкатегорії

 • Електромагнітний...

  Електромагнітний клапан для води

  Соленоїдний, або електроклапан, для води - найбільш популярне пристрій, що дозволяє контролювати процес подачі робочого середовища. Приладами комплектуються практично всі трубопроводи, магістральні лінії, технологічні установки. Дізнатися більше про роботу, призначення запірної автоматики, а також підібрати і купити електромагнітний клапан для води в Києві ви зможете за допомогою нашого сайту!

  Соленоїдний клапан для води: важливі функції

  Перевага соленоїдних (електромагнітних) механізмів - можливість дистанційного керування подачею води в потрібний проміжок часу. Вентиль дозволяє:

  •          контролювати потік;
  •          стежити за роботою котельні, на яку надходить вода;
  •          регулювати процес опалення приміщень;
  •          здійснювати своєчасний скидання води (слив);
  •          організувати полив прилеглої території.

  Водяні клапани популярні в сільському господарстві. З їх допомогою створюється зрошувальна система будь-якої складності: від невеликого дачного ділянки до великих садів, теплиць, овочевих угідь.

  Соленоїдний клапан: види і особливості

  Всі пристрої, що автоматизують подачу води, діляться на дві основні групи: нормально відкриті і нормально закриті. Відповідно, перші пропускають потік і спрацьовують на закриття тільки по сигналу, а другі - знаходяться в закритому стані і піднімають пропускну мембрану по команді ззовні.

   

  Підбираючи електроклапан, звертайте увагу на параметри вашої системи: температуру води, її тиск і подачу електроживлення. Якщо термічний режим в межах 90 градусів - підійде запірний пристрій з мембраною з каучуку; якщо вище - з термостійкої гуми. Внутрішні деталі найпотужнішого механізму виконані з тефлону або фторопласта: вони охоплюють діапазон температур від -40 до + 180 ° С. Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, латунь або полімер. Більшість наших моделей розраховано на різні види електричного потенціалу - від 12 Вольт і 24 Вольт до 240 Вольт, а іноді до 380 Вольт.

   

  Вибір електроклапана залежить від типу його приєднання в системі. Ми пропонуємо пристрої з муфтовими або фланцеве з'єднання, а також кріпленнями під трубку.

   

  Найбільш ходова позиція в Україні - електромагнітні механізми непрямої дії, які призначені для систем з достатнім внутрішнім тиском. Ці пристрої коштують недорого і не вимагають особливих витрат електроенергії. Там, де напору немає зовсім, краще встановити клапан прямої дії, щоб зробити дренажну або зливну систему максимально ефективною. У деяких випадках рекомендовано комплектувати магістральні лінії механізмами комбінованої дії.

  Де застосовується електромагнітний клапан для води

  В асортименті нашого магазину ви знайдете десятки найменувань запірних пристроїв від провідних виробників - Madas і ODE, відомих на ринку більше 35 років. Їх ціна розумна і прийнятна, а якість - бездоганно, що підтверджується міжнародними сертифікатами ISO 9001. Пристрої надійно комплектують трубопроводи приватних будинків і великих промислових компаній.

   

  Соленоїдний клапан має широку сферу застосування:

  •          промисловість: промивши ліній, підтримання рівня в ємностях;
  •          каналізація;
  •          котельні;
  •          розширювальні системи;
  •          мийні станції і т. д.

  Підібрати пристрій для будинку або виробництва ви зможете по телефону або в режимі онлайн на нашому сайті. Вся продукція відрізняється високою надійністю, швидко окупається, служить довгі роки, незалежно від умов використання. Ознайомтеся з каталогом, щоб вибрати відповідне пристрій.

 • Електромагнітний...

  Електромагнітний клапан для газу

  Хочете придбати клапан-відсікач газу? Для своїх нових і постійних клієнтів ми підібрали широкий асортимент запірних пристроїв, призначених для роботи в газоподібних середовищах. Тільки перевірені виробники, адекватна ціна і доставка по всій Україні з Києва! Ефектне і надійне обладнання допоможе вам обв'язати будь трубопровід і налагодити автоматичний режим роботи системи.

  Соленоїдний клапан для газу: принцип дії

  Запірний клапан, головне достоїнство якого - можливість управляти потоками газів дистанційно, спрацьовує під дією електричного імпульсу. Електромагніт переміщається в потрібну сторону і активує затвор. Якщо ви виберете нормально відкритий електромагнітний клапан для газу - затвор закривається і потік зупиниться після сигналу. У випадку з нормально закритим вентилем ситуація протилежна: затвор відкриється і газ почне проходити по трубі.

  В середині кожного з перерахованих вище пристроїв є робочий елемент - так зване сідло, а також затвор у вигляді поршня або плоскої тарілки. Вони приводяться в дію за рахунок сердечника, який з'єднує затвори будь-якої конфігурації безпосередньо з електромагнітом. У верхній зовнішній частині корпусу кріпиться котушка: через неї подається електричний імпульс, що приводить в дію клапан.

  Особливості конструкції соленоїдного клапана

  Якщо ваші технічні умови, а точніше - робочий тиск, дозволяють встановити запірний пристрій непрямої дії, зупиніть свій вибір саме на ньому. Так ви зможете заощадити не тільки на вартості пристрою, але і на енергозатрах, адже споживання електрики такими клапанами мінімально. У разі якщо тиск нульове або дуже низька, віддайте перевагу обладнанню прямої дії. Якщо параметри робочого газу варіюються, то рекомендується використовувати клапани комбінованої дії.

  Як підібрати клапан-відсікач газовий

  У нашому магазині ви зможете вибрати і купити запірний пристрій для будь-якого типу робочого середовища, в тому числі - газової. Для грамотного вибору необхідно точно знати параметри системи - робочу температуру, тиск, напруга, а також ступінь вибухонебезпечності речовини.

  Для агресивних газоподібних середовищ ви можете вибрати сталевий клапан-відсікач з пневмоприводом. Він має високу пропускну здатність, мембрану з фторопласту і призначений для роботи в режимі низького тиску від -10 до + 180 ° С.

  Для компресорів і осушувачів підійдуть електромагнітні клапани від компанії ODE. Вони широко застосовуються в різних системах перекачування повітря, підготовки стисненого повітря, а також у вигляді дренажних пристроїв в технологічних процесах, пов'язаних з утворенням конденсату. Залежно від потреб ви можете вибрати фланцеве або муфтовий тип кріплення під власні розміри.

  Щоб керувати потоками природного газу, зрідженого повітря, окису вуглецю або біогазу, використовують клапани з ручним або автоматичним управлінням, розраховані на робочу напругу 12 вольт, 24 вольт або 220 вольт. Варто пам'ятати, що такі пристрої не підійдуть для систем високого тиску.

  Сам по собі газовий електромагнітний клапан - це своєрідний гарант безпеки, а його справність і якість дуже важливі для безперебійної роботи всієї системи. Незалежно від ваших потреб - приватна котельня або велике промислове виробництво, вибирайте пристрої тільки від перевірених і надійних виробників!

 • Електромагнітний...

  Електромагнітний клапан для повітря

  Асортимент клапанів для різних середовищ в нашому магазині дуже різноманітний. Щоб підібрати необхідне вам пристрій, зверніть увагу на те, що багато позицій універсальні і підходять для різних технологічних процесів. Наприклад, повітряний клапан може бути використаний для води, пари та інших неагресивних речовин.

  Запірний клапан: робоче середовище - повітря

  Оскільки повітря - це суміш декількох газів в певній пропорції, то для його перекачування підійдуть моделі електромагнітних клапанів для газоподібної неагресивним середовища. Залежно від тиску в системі, ви зможете вибрати пристрій різного типу дії.

  Клапани прямої дії використовуються в системах з перепадом тиску 0 бар і характеризуються невеликою пропускною здатністю. Їх робота відрізняється високим ступенем надійності і можливістю функціонувати навіть в умовах вакууму. Головна перевага - можливість застосування такого обладнання для технологічних процесів низького тиску і високого тиску.

  Отсечной клапан непрямої дії працює за умови, якщо є хоча б мінімальна різниця тисків в системі. Якщо така відсутня або дуже мала - можна встановити пристрій комбінованої дії.

  Як грамотно підібрати і купити клапан для повітря

  Повітряні клапани - пристрої, що застосовуються в компресорах. Також ними комплектують установки з підготовки стисненого повітря або використовують в якості контрольного дренажного пристрою для технологій з випаданням конденсату. У нас ви зможете купити клапан, точно відповідає параметрам вашої системи, ціна на який прийнятна і адекватна.

  Обов'язково звертайте увагу на умови, в яких буде встановлений клапан. Важливі характеристики - робоча температура, тиск і витрата повітря в одиницю часу. Муфтовий спосіб кріплення передбачає різноманітність розмірів: від G1 / 8 до G2. При цьому зробіть акцент на напрузі живлення: воно може варіюватися від мінімальних 12 вольт, 24 вольт до високих показників 220 вольт для кожної конкретної моделі.

  Наша компанія працює в місті Києві та здійснює продажу по всій Україні. Ви зможете забрати обраний вентиль особисто або вдатися до послуг транспортної служби. Вибираючи електромагнітний клапан для повітря, подбайте про безпеку і довіряйте тільки перевіреним, надійним виробникам.

 • Котушка...

  Котушка для електромагнітного клапана


  Котушка електромагнітного клапана або соленоидная котушка є головною деталлю запірного клапана для води, пари або повітря, і саме від неї залежить якість роботи пристосування в цілому. Служать ці вироби для підтримки правильного рівня тиску в контурах, стабільний потік рідин, газу (пара, повітря) і застосовуються в багатьох галузях промисловості, в системах пожежогасіння, на виробничих лініях, в медичних апаратах, а також в звичайних квартирах і будинках. Стосовно до домашнього використання котушки служать для регулювання опалювальних процесів, подачі води та систем теплої підлоги.

  Визначальні критерії вибору:

  - Потужність;

  - Напруга;

  - сфера використання.

  Є види, що працюють з постійним і змінним струмом.

  Як підібрати котушку?


  Інтернет-магазин «GoodMax» реалізує продаж електромагнітних котушок, зокрема котушки 12В 24В 220В 8Вт в Києві з доставкою в інші міста України. Тут ви зможете підібрати і в підсумку купити котушки електромагнітного клапана, які найбільш вам підходять за вигідною ціною. У комплект входить зручна система кріплення на клямці, що спрощує в рази її установку.

  Головним критерієм при виборі вироби буде параметри електромережі. У цьому питанні, щоб уникнути перегоряння клапана слід неухильно дотримуватися рекомендацій виробника. Найважливіший показник - значення максимально допустимого напруги в електричній мережі.

  Існує два підходи до покупки цього пристрою. Можна придбати відкритий або закритий клапан з котушкою в зборі або ж окремо. Для тих, хто трохи розбирається в питанні, другий варіант, природно, буде найбільш правильним. Купуючи ці вироби окремо, у вас буде можливість зібрати максимально відповідне технологічним вимогою виріб. Такий підхід дозволяє з легкістю замінити стару або перегоріла котушку або ж поліпшити роботу клапана в цілому, збільшивши його потужність.

  Купуйте котушку для соленоїдного клапана в магазині «GoodMax». Ми гарантуємо якість виробів, а наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором і підібрати найбільш прийнятний для вас варіант.

 • Електромагнітні...
на сторінку
Показані 1 - 12 із 332 пунктів
Показані 1 - 12 із 332 пунктів
Електромагнітний клапан

Електромагнітний клапан: пристрій, класифікація, принцип роботи

Електромагнітні вентилі, які ще називають соленоїдними, - ідеальні пристрої для розподілу і регулювання потоків різних середовищ: від повітря до горючих рідин. У нашому магазині, розташованому в Києві, представлено кілька десятків різновидів клапанів, які ви зможете придбати за приє...

Електромагнітний клапан: пристрій, класифікація, принцип роботи

Електромагнітні вентилі, які ще називають соленоїдними, - ідеальні пристрої для розподілу і регулювання потоків різних середовищ: від повітря до горючих рідин. У нашому магазині, розташованому в Києві, представлено кілька десятків різновидів клапанів, які ви зможете придбати за приємними цінами і з гарантією. Наша продукція надійна і довговічна, а витрати окупаються за кілька місяців!

Для чого потрібен електромагнітний клапан

Сам по собі вентиль - нормально відкритий або ж нормально закритий - здатний регулювати потік робочого речовини, служити своєрідним вмикачем / вимикачем установки. Основна область застосування нашої апаратури - виробничі агрегати різного призначення, в тому числі харчове і медичне обладнання.

 

Найбільш популярна середовище для роботи соленоїдного клапана - вода і повітря. Для таких цілей ви можете придбати самі елементарні пристрої. Якщо газ або рідина вибухонебезпечні або протікають під високим тиском - знадобляться моделі з урахуванням індивідуальних характеристик технологічного процесу.

Отсечной запірний клапан допоможе вам:

 • керувати технічним процесом дистанційно;
 • проектувати установки, що відмірюють певну кількість рідин або газів;
 • зменшити витрати на додаткове обладнання;
 • знизити вплив «людського» чинника, автоматизуючи весь процес.
 • Клапан електромагнітний нормально закритий / відкритий: конструктивні особливості

Соленоїдниє (електромагнітні) клапани в цілому автоматично регулюють потік середовища на магістральних лініях прокачування рідин, газів і горючих сумішей. За своєю конструкцією та принципом роботи їх можна розділити на дві великі групи - нормально відкриті і нормально закриті пристрої. Відмінність очевидно: в першій групі запірний елемент за замовчуванням відкритий і не перешкоджає просуванню потоку; в другій - мембрана закрита і відкривається при подачі сигналу.

 

Підбираєте запірний вентиль для побутових потреб? Найбільш прийнятними і економічними стануть пристрої непрямої дії. При оптимальному тиску в системі, внутрішня мембрана спрацьовує завдяки різниці тисків середовища, яка надходить по трубі. Для систем дренажу або зливу низького тиску рекомендується використовувати пристрої прямої дії. В цьому випадку заощадити на витратах енергії не вдасться, зате результат виправдає очікування!

Як електромагнітний клапан купити

Корпус соленоідноговентіля виготовлений з металу (латуні, сталі) або пластика з певними характеристиками. Внутрішні елементи - мембрани, прокладки, ущільнювачі - виробляють з різних матеріалів, в залежності від призначення. Найчастіше це гума, стійка до впливу масел, нафтопродуктів і різних температур. Широко використовується і фтореластомер, силікон, тефлон, штучний рубін і інші зносостійкі матеріали, які не схильні до корозії.

 

Щоб підібрати і купити електромагнітний клапан в Україні прямого, непрямого або комбінованої дії, орієнтуйтеся на робоче середовище, показники максимального тиску в системі, необхідну напругу (12 вольт, 24 вольт, 220 вольт). Важливим також є тип приєднання: фланцевий або муфтовий вид кріплення, а також кріплення під трубку. Якщо мова йде про горючих рідинах або газах, необхідно обов'язково враховувати ступінь вибухозахисту кожної моделі.

 

На нашому сайті представлені докладні таблиці із зазначенням основних параметрів, за якими ви легко зрозумієте в виборі. Висока якість виготовлення продукції Madas і ODE - гарантія того, що пристрій прослужить довгі роки, швидко окупивши свою вартість.

Докладніше


Каталог

Включено фільтри:
  Матеріал корпуса

  Електромагнітний клапан

  Знижки