Електромагнітний клапан для повітря  Товарів у наявності: 87

на сторінку
Показані 1 - 12 із 87 пунктів
Показані 1 - 12 із 87 пунктів
Електромагнітний клапан для повітря

Електромагнітний клапан для повітря

Асортимент клапанів для різних середовищ в нашому магазині дуже різноманітний. Щоб підібрати необхідне вам пристрій, зверніть увагу на те, що багато позицій універсальні і підходять для різних технологічних процесів. Наприклад, повітряний клапан може бути використаний для води, пари та інших неагресивних речов...

Електромагнітний клапан для повітря

Асортимент клапанів для різних середовищ в нашому магазині дуже різноманітний. Щоб підібрати необхідне вам пристрій, зверніть увагу на те, що багато позицій універсальні і підходять для різних технологічних процесів. Наприклад, повітряний клапан може бути використаний для води, пари та інших неагресивних речовин.

Запірний клапан: робоче середовище - повітря

Оскільки повітря - це суміш декількох газів в певній пропорції, то для його перекачування підійдуть моделі електромагнітних клапанів для газоподібної неагресивним середовища. Залежно від тиску в системі, ви зможете вибрати пристрій різного типу дії.

Клапани прямої дії використовуються в системах з перепадом тиску 0 бар і характеризуються невеликою пропускною здатністю. Їх робота відрізняється високим ступенем надійності і можливістю функціонувати навіть в умовах вакууму. Головна перевага - можливість застосування такого обладнання для технологічних процесів низького тиску і високого тиску.

Отсечной клапан непрямої дії працює за умови, якщо є хоча б мінімальна різниця тисків в системі. Якщо така відсутня або дуже мала - можна встановити пристрій комбінованої дії.

Як грамотно підібрати і купити клапан для повітря

Повітряні клапани - пристрої, що застосовуються в компресорах. Також ними комплектують установки з підготовки стисненого повітря або використовують в якості контрольного дренажного пристрою для технологій з випаданням конденсату. У нас ви зможете купити клапан, точно відповідає параметрам вашої системи, ціна на який прийнятна і адекватна.

Обов'язково звертайте увагу на умови, в яких буде встановлений клапан. Важливі характеристики - робоча температура, тиск і витрата повітря в одиницю часу. Муфтовий спосіб кріплення передбачає різноманітність розмірів: від G1 / 8 до G2. При цьому зробіть акцент на напрузі живлення: воно може варіюватися від мінімальних 12 вольт, 24 вольт до високих показників 220 вольт для кожної конкретної моделі.

Наша компанія працює в місті Києві та здійснює продажу по всій Україні. Ви зможете забрати обраний вентиль особисто або вдатися до послуг транспортної служби. Вибираючи електромагнітний клапан для повітря, подбайте про безпеку і довіряйте тільки перевіреним, надійним виробникам.

Докладніше


Каталог

Знижки