Лічильники для води  Товарів у наявності: 161

на сторінку
Показані 1 - 12 із 161 пунктів
Показані 1 - 12 із 161 пунктів
Лічильники для води

Питання економії на комунальних послугах стоїть дуже гостро, особливо в період кризи, який, судячи з усього, не збирається закінчуватися. Власником приватних будинків і мешканцям багатоквартирних будинків доводиться шукати способи зменшення витрат, зокрема на водопостачання. Постійне підвищення тарифів абсолютно на все призвело до необхідності у...

Питання економії на комунальних послугах стоїть дуже гостро, особливо в період кризи, який, судячи з усього, не збирається закінчуватися. Власником приватних будинків і мешканцям багатоквартирних будинків доводиться шукати способи зменшення витрат, зокрема на водопостачання. Постійне підвищення тарифів абсолютно на все призвело до необхідності установки лічильників води. Прилади такого типу дозволяють контролювати витрату холодної і гарячої води, що в свою чергу допомагає проаналізувати витрати і розробити систему економії.

Що таке лічильник і для чого він потрібен?

Лічильник для води - це прилад, що вимірює кількість рідини (гарячої або холодної), яке проходить по трубопроводу в місці його установки. Вимірюється безпосередньо обсяг проходить через пристрій рідини. Основний вузол цього приладу - витратомір, який зв'язується з рахунковим механізмом. Саме тому водолічильники часто називають датчиками-витратомірами. У стандартних побутових лічильниках застосовується простий принцип вимірювання кількості обертів крильчатки або ж мікротурбіни. Існують також і інші варіанти отримання інформації про споживання рідини. Статистика показує, що установка вимірювача, дозволяє заощадити приблизно 30%. До того ж сам прилад коштує відносно недорого і вже незабаром, зможе себе окупити.

Класифікація водомірів

За типом пристрою внутрішнього механізму можна виділити чотири види: тахометрические (самий прості і поширені), електромагнітний, ультразвуковий і вихровий. Принцип роботи тахометричного водоміра був описаний вище. Ультразвукові лічильники використовуються в основному в промисловості. Магнітне поле в цьому випадку взаємодіє з потоком рідини, а саме индуктируется зі швидкістю потоку.

При проходженні через потік рідини ультразвовкових коливань створюється акустичний ефект, який і служить для виміру обсягу пройшла через прилад рідини. Так працюють ультразвукові. У вихрові водоміри вбудовується спеціальний елемент (тіло), який поміщається всередину пристрою, і за кількістю вихорів на ньому під час руху рідини по трубопроводу визначається швидкість потоку і, відповідно, обсяг витраченої рідини.

Водолічильники також можна умовно поділити на одноструминних і багатоструменеві, а також мокрого і сухого типу. Основне конструктивне відмінність полягає в тому, що багатоструменеві водомір, як зрозуміло з назви, розділяє потік рідини на кілька струменів, що дозволяє дещо збільшити точність отриманих свідчень. Існують також вентильні водоміри. Працюють вони за тим же принципом, що і одно- і багатоструменеві, проте їх головна відмінність полягає в наявності вентиля для перекривання води прямо в конструкції механізму.

Ще подібні вироби можна розділить в цілому на крильчасті і турбінні, які в свою чергу діляться на ті, в яких є імпульсний вихід, і ті, де він відсутні. Турбінний водомір - пристрій механічного типу, основною відмінністю якого від вироби з крильчаткою є можливість обробки даних при великих обсягах рідини. Варто також відзначити, що існують і комбіновані варіанти. При експлуатації якого приладу спочатку спрацьовує крильчатка, а коли кількість рідини перевищує певне значення і натиск зростає, підключається турбіна. Імпульсний вихід - це спосіб передачі інформації, отриманої від вимірювача, кінцевого головного пристрою, де відбувається обробка даних і при необхідності їх регулювання.

Як вибрати найкращий варіант на ринку

Конструктивні особливості та принцип роботи безпосередньо відбивається на вартості водоміра, але перше, про що вам слід замислитися, так це його призначення. Найчастіше саме цей фактор і переважує чашу ваг в одну або іншу сторону в питанні підбору вироби. Наприклад, якщо вам потрібно купити лічильник для холодної води і гарячої в Києві в звичайну квартиру, то є сенс звернути увагу або на тахометрические недорогі вимірювачі для гарячої води і холодної. Якщо ж забезпечити цими приладами потрібно якесь підприємство або виробництво, то є сенс придивитися до турбінним водомірів, які розраховані на велике споживання рідини. Відповідно, ціни на такі водоміри будуть дещо вищі. Щоб не переплатити, але при цьому придбати досить якісний прилад, потрібно відштовхуватися від того, де лічильник буде використовуватися: в будинку, в квартирі, на приватному підприємстві і так далі. Крім того, при аналізі всіх варіантом слід подумати і передбачувану кількість споживаної води. Також важливим фактором при підборі оптимального варіанту є і діаметр трубопроводу.

Контроль витрати рідини - головне переваги водяних вимірників. Дослідження показали, що більше 30% води, що подається споживачам, витрачається на витоку. Так навіщо ж платити за те, що просто виливають. Наявність такого вимірювача будинку дозволить вам платити виключно за спожиту вами воду.

Докладніше


Каталог

Включено фільтри:
    Метрологічний клас точності
    Імпульсний вихід

    Знижки