Доставка

Для доставки товару через перевізником "Нова Пошта"
потрібні такі дані клієнта:

 • Прізвище ім'я;
 • Номер телефону;
 • Місто, відділення або адреса відправки.

Наша доставка працює по всій території України. Для вашої зручності ви можете вибрати один із способів отримання товару:

 1. Доставка кур'єрською службою "Нова Пошта" та по всій УКРАЇНІ: Після успішного оформлення та підтвердження замовлення Ви можете забрати його на складі компанії Нова Пошта у своєму місті.
 2. Курерська доставка "Нова Пошта": Здійснюється кур'єрським сервісом доставки "Нова Пошта" за вказаною вами адресою протягом 1-4 днів з моменту підтвердження замовлення або з моменту надходження коштів на наш банківський рахунок. Всі посилання страхуються на повну вартість замовлення за замовчуванням. Комісію за післяплату оплачує одержувач. При оформленні доставки потрібно вказувати правильний індекс, який відповідає Вашій адресі або адресі потрібного відділення Нова Пошта.
 3. Поштамат Новою Поштою надіслати поштоматом можна листи та посилки вагою до 30 кг та габаритами, що не перевищують 42х24х58 см. Ваша посилка має бути повністю оплачена, а вартість товару не повинна перевищувати 6 тис. грн.
 4. Самовивіз з нашого складу чи офісу
 • Адреса складу: м. Київ, вул. Івана Виговського, 13;
 • Адреса офісу: м. Київ, вул. Стеценка, 6.

Оплата

 1. Безготівкова з ПДВ: Оплата з б/н з ПДВ розрахунку здійснюється наступним способом: після того, як ви оформили замовлення, менеджер нашого інтернет-магазину факсом або e-mail надішле Вам рахунок-фактуру. Наша компанія ТОВ "Гудмакс Груп" Код ЄДРПОУ: 44968394 ІПН: 449683910314.
 2. Послуга післяплати від "Нової пошти" При доставці замовлення системою Нової пошти, ви зможете оплатити замовлення безпосередньо у відділенні "Нової пошти" в момент отримання товарів. Комісія за послуги "Накладеного платежу Нової Пошти" стягується з одержувача і зазвичай становить близько 3% від суми товару.

Важливо: під час замовлення об'ємних товарів або вагою понад 30 кг – потрібно вказувати вантажний склад (без обмежень за вагою). Після відправки товару менеджер надішле Вам СМС з номером декларації та датою прибуття. Доставка "Новою поштою" займає, як правило, 1-2 дні. Для отримання покупки необхідно мати при собі номер декларації та документ, що засвідчує особу. Оплату можна зробити після огляду товару післяплатою. За послугу "оплата" Нова пошта стягує з одержувача 2% від суми + 20 грн. Подивитись адреси відділень можна тут: www.novaposhta.ua